Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van még rajtam kívül más, aki...

Van még rajtam kívül más, aki 18-19 évesen nem meri magát sminkelni, és nem mer úgy öltözködni, ahogy szeretne? És van valakinek valami ötlete, hogy ezen hogyan tudok változtatni?

Figyelt kérdés
A második kérdés a fontosabb. :)
2015. nov. 29. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az, hogy mért nem mersz,kinek a véleményétől félsz?
2015. nov. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenkiétől. :D
2015. nov. 30. 01:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha visszafogott, ízléses a smink és a ruha sem kirívó, akkor nem kell félned mástól, meg amúgy sem szerintem :) Ha szépen vagy felöltözve és úgy is beszólnak, akkor meg csak irigységből. Szerintem légy bátrabb és mutasd ki a személyiséged a külsőd által nyugodtan :)
2015. nov. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont úgy hogy felöltözöl ahogy akarsz, kisminkeled magad ahogy szeretnéd, és emberek közé mész. Ja lehet hogy fél óráig furán érzed majd magad, de aztán rájössz hogy rajtad kívül pont senkit nem érdekel hogy nézel ki. Max a barátaid megdicsérnek, de attól csak jobban fogod érezni magad, nem kínosan. Aztán ehhez hozzá is szoksz hamar, mert rájössz hogy tök természetes dolog amit csinálsz.
2015. nov. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A barátaid sminkben is szeretni fognak, aki meg nem szeret, annak tök mindegy hogy nézel ki. Szóval miért is érdekel mások véleménye?
2015. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is így voltam sokáig.

Bár sminkelni soha nem is akartam, viszont az öltözködéssel nekem is voltak gondjaim.

Nem mertem felvállalni önmagam.

Azóta elkezdtem rasztát csinálni, és elvontabban öltözködni, ahogy mindig is szerettem volna.

Hidd el, jó érzés másnak lenni, talán ez segíthet!

Légy büszke az egyéniségedre!

2016. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én se mertem. 11.-ben akartam változtatni de először nem annyira mertem. Aztán egyszer bementem suliba behullámosított hajjal (egyébként egyenes), az nagyon tetszett a többieknek, azoknak is, akik nem bírtak. Mondták, hogy jól áll, kérdezték, mivel csináltam, stb. Néha megcsináltam ezt a frizurát, olyankor ki is sminkeltem magam meg blézert vettem fel. 12. második félévében meg minden egyes nap sminkben és csinosan jelentem meg. Hidegben jobban tudok csinoskodni a blézerrel meg a hosszú felsőkkel és nadrágokkal meg csizmával. :)

Nem tudom, hogy mertem, de megcsináltam és mindenki csak jót vagy semmit nem mondott róla.

Hajrá mindenkinek! ;)

2016. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!