Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hajnövesztéssel tudtok tippeke...

Hajnövesztéssel tudtok tippeket adni?

Figyelt kérdés
Tippek, trükkök akiknek sikerült már hosszúra megnöveszteni a haját ?

2015. dec. 5. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem még nem sikerült de rajta vagyok az ügyön.

Állítólag a biotin nagyon durván növeszti a hajat de elég drága is: [link]


Ez a hajkefe azért jó mert állítólag kicsit sem húzza a hajat így nem töredezik,nem veszik kárba a növesztett hossz: [link]

(tanglee Teezer)vélemények: [link]


Nagyon jót tesznek a hajnak az olajak,pl.argánolaj kókuszolaj ha ezeket pakolásként feleszed nem lesz töredezett.Ott van a ricinus olaj is ami köztudottan növeszti a hajat,ahhoz ha hozzákeversz valami más olajat biztosan nagyon jót tesz.

2015. dec. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem magától nőtt meg . De szeretném én is még növeszteni . Hogy ha hajmosáskor maszírozod a fejbőröd akkor a keringés megindul és jobban megindul a növekedés is :)
2015. dec. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi :):):):):):) Ezt a fésűt olcsón hol lehet megvásárolni ? Drogériákban meg lehet ? Pécsen ?
2015. dec. 5. 15:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok: [link] nekem ilyen van,ha működik ha nem tök jó:)
2015. dec. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kipróbálom a masszírozást ;)
2015. dec. 5. 15:37
 6/8 A kérdező kommentje:
Wow. :D
2015. dec. 5. 15:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Én szedtem egy ideig biotint, nekem bevált, bár a lábamon, hónaljamon jobban látszódott a hatás :D, kicsit bosszantó volt, hogy gyakrabban kellett emiatt szőrteleníteni. Bontó/afrofésűt használok, az nem tépi úgy a hajam, kíméletes (mondjuk nekem göndör hajam van, ezért amúgy is ilyen fésű kell nekem :D). A tanglee teezert nem próbáltam, elég drága, szerintem egyszerűbb a fürdőben kézzel finoman fésülni a hajat, majd fésűvel.


Nem használok hajszárítót, nem vasalom a hajamat, ezzel is kímélem.

2015. dec. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem a derekamig ért a hajam, 3 év alatt nőtt meg úgy, hogy különösebben nem csináltam neki semmit. Viszont vasaltam, ami nem tett jót neki, ezért le kellett vágatnom. Most (megint) rajta vagyok az ügyön, hogy hosszú és egészséges hajam legyen. Minden hétvégén teszek rá hajpakolást (ricinusolaj, kókuszolaj, méz, tojássárgája). Szedek Krill Oil B-active kapszulákat (rákolaj), Omega-3-at tartalmaz. Nemrég megrendeltem a Tangle Teezer fésűt, nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz. Ezenkívül apróságokra is odafigyelek, például már nem vasalom, nem dörzsölöm törölközővel a hajamat hajmosás után, mert attól töredezhet. Nem mosok túl meleg vízzel hajat, lentről felfelé haladva fésülöm, így nem fésülöm rá a gubancokat a többi gubancra. Olajat is teszek a végére, ez lehet akár mindennapos, de kevés mennyiséget használok.
2015. dec. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!