Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Hogyan zajlik...

Lányok, nők! Hogyan zajlik egy tartós intim szőrtelenítés kozmetikusnál?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és eléggé háklis vagyok a saját testem szőrtelenítésére is. Szeretek mindig ápolt és tiszta lenni. Leginkább az intim szőrtelenítéssel vannak gondok, ugyanis a lábamat, stb epilálom, de "ott" lent nem merem, hiszen nagyon vékony a bőr és nyilván fájna. Ezért fontolóra vettem hogy nem-e egyszerűbb lenne ha elmennék szakértőhöz (kozmetikushoz) aki tudja mit s hogy, de azért bennem van a félsz. Hogyan zajlik a teljes intim szőrtelenítés? Tehát hogyan csinálja? Nagyon fáj? Mennyire tartós? Előre is köszönöm szépen a válaszokat.

2015. dec. 8. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Azokat a területeket gyantázzák, amit a vendég kér. Ha csak bikinivonalig szeretnéd, akkor addig, de lehet különböző fazonokat kérni (néha elég furcsa mintákat is szeretnének. Teljes fazongyantánl pedig mindent leszedünk, a szeméremdombról, szeméremajkakról és a popsi környékéről is. A legtöbb kozmetikus bugyiban csinlja, van aki ad egy egyszerhasználhatós bugyit, de van olyan is, aki leveteti. Amikor bejelentkezel, érdemes megkérdezni, hogy ő hogyan csinálja.

Először szinte mindenki nagyon szégyenlős, ha te is ilyen vagy, először csak bikinivonal gyantát kérj, ha közben felbátorodsz, megcsináltathatod az egészet, vagy elhalaszthatod egy következő alkalomra.

Mielőtt belevágsz, érdemes megkérdezni, hogy a kozmetikusod milyen típusú gyantát használ, hagyományosat vagy patronosat. A hagyományos sokkal gyengédebb a bőrhöz, és intim területeken sokkal precízebben lehet vele dolgozni.

2015. dec. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!