Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan vagy milyen formát...

Hogyan vagy milyen formát alakítsak ki a szakállamból (3db kép)?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


1.képen akkor marad így rövid ideig ha megmarkolom és párszor ugye lehúzogatom és akkor egybe marad kecskének rövid ideig.

2.képen amikor kifésülöm akkor ezt kapom és ez az alap ahogy kinéz sajnos és ez nem jó.

3.képen amikor ét oldalra húzom ki és az a gond hogy alapból középen csak a fele hosszúra nől a szől nem tom miért de nem nől tovább.


Ez ami itt an most ez már több egy évnél bőven.

Én hasonlót szeretnék mint ami Jack Sparrow-nak van vagy Ganxta Zolinak vagy egy középen lógó ami nem fonott mert ez rövid ahoz.

agy valamit szerintetek hogy próbálkozzak?



2015. dec. 10. 19:12
 1/6 A kérdező kommentje:

2. kép

[link]

3. kép

[link]

2015. dec. 10. 19:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vágd le.
2015. dec. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nyald ki ha komolyan gondoltad.
2015. dec. 11. 15:45
 4/6 anonim válasza:
egyáltalán nem negatív felhanggal írom de szerintem sajnos neked nem alkalmas a szakállad ilyesmi formákhoz, túl ritkás, ez genetika, én is ilyen típus vagyok pedig hatalmasat növesztenék, de így maximum kicsi kecskének hagyhatom meg úgy látom neked is ott erősebb. persze azt csak te döntöd el milyen, ezek közül ha mindenképp ezek egyikénél szeretnél maradni az elsőt ajánlanám
2015. dec. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp a 3. opció, de úgy, hogy még be is fonod.
2015. dec. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm :)
2015. dec. 14. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!