Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stílust alakítsak ki...

Milyen stílust alakítsak ki magamnak?

Figyelt kérdés

Nagyon unalmasnak tartom a mostani öltözködési stílusom,olyan semmilyen.De nem tudom,hogy milyen állna jól.Amúgy átlagos testalkatom van,sötétbarna szemem,hátközépig érő szőkés barnás hajam.Elég "laza" cuccaim vannak.Utálom a szoknyákat.Sminkelni nem szoktam magam.És kedvenc zenei stílusom a rock,metal,punk stb.És még annyi,h elég különcnek számítok.Szeretek rajzolni,olvasni,zenét hallgatni.

20/L



2013. jan. 21. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a legkönnyebb, ha bemész egy üzletbe és próbálgatsz ruhákat.. mi nem tudjuk megmondani, hogy mi állna jól meg mi illik hozzád, mert ahhoz tudni kéne az alakod, hajszíned, bőröd, melyik típusba tartozol, miben érzed jól magad, milyen színek állnak jól neked, stb.
2013. jan. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
165cm,55kg.Sötét barna szem,szőkés barna haj.
2013. jan. 21. 19:26
 3/3 Freshcore válasza:
a csőnadrágokkal soha nem lehet mellé lőni. szerezz be hozzá egy vagány, szegecses csizmát és kiegészítőket:)
2013. jan. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!