Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, ha a felsö...

Nagyon ciki, ha a felsö fogsoromban, legelöl a két fog közül az egyik befelé áll? Lentebb

Figyelt kérdés
Sajnos ez miatt félek mosolyogni,félek hogy majd hogy néznek rám :( Egyébként hófehérek a fogaim,mivel rendszeresen fehérittetem,mert ettöl egy kicsit jobban érzem magam,viszont akkor is zavar fökepp azért mert amugy szép az arcom,szép az alakom. Lehet nagyképüen hangzik,de csak ez az egy hibám van ami zavar.. kérlek irjatok le véleményeteket.
2015. dec. 15. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem ciki, engem nem zavarna.

19f

2015. dec. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

figyej, beszelj a szuleiddel hogy nagyon zavar, es csinaltass egy fogszabalyzot, lehet draga, meg sokaig kell hasznalni de megeri hidd el (tapasztalatbol mondom)

1-2 ev es gyonyoru lesz a mosolyod is :)

2015. dec. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves töled :) Végülis nem teljesen befelé áll ,hanem épp hogy egy kicsit kb. 2 mm-el áll el. Csak azért zavar,mert volt pár fiú aki megszólta,plusz amikor nézegetek külföldi oldalakat,látom mindenkinek tökéletes a fogsora és ezek miatt ez igy megrögzödött bennem :/
2015. dec. 15. 16:12
 4/7 A kérdező kommentje:

A koromat elfelejtettem lerini elnezest, szoval 18 eves vagyok beszeltem a fogorvosommal es mondtam,hogy ejszakait szeretnek,azt mondta az nem er semmit ilyen korban mar. Viszont en meg rendes nappalit nem szeretnek,az az egy amitol tartozkodom.

A megoldas az megvan,hogy mit szeretnek csak ahhoz kellene 6-700 e forint. Direkt hejat szeretnek majd csinaltatni,viszont akkor mar az also fogsorom is megcsinaltatnam , hogy tokeletes legyen ( az alsonal csak kis apro hiba van ami nem feltuno) es igy ez eleg huzos :/

2015. dec. 15. 16:15
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


pont ugyanilyen az alsó - felsö

2015. dec. 15. 16:29
 6/7 anonim ***** válasza:

ez egyáltalán nem csúnya vagy feltűnő

szerintem csak el kéne fogadni

és ha más megjegyzést tesz rá, valószínűleg csak azért teszi, mert ebbe tud belekötni

de ez nem jelenti, hogy attól még bármi probléma lenne a fogaddal

2015. dec. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom,ez jol esett :)
2015. dec. 16. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!