Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem érzed egyedül magad? Van...

Nem érzed egyedül magad? Van olyan ember, akivel mindent meg tudsz beszélni? Vannak nagyon jó barátaid, olyanok, akik 100%-ig megértenek téged?

Figyelt kérdés
Nekem suliba van legjobb barátnőm, akivel jól elvagyunk, meg vannak még rajta kívül is. Szeretnek engem, azthiszem, és én is jófejnek tartom őket. De mégse olyan bensőséges a kapcsolatunk. Nem tudom máshogy fogalmzani, de azt hiszem, én érettebben/máshogy gondolkodok, mint ők. Szokták is mondani, hogy úgy beszélek, mint egy 30 éves. Viszont apukámmal, akivel sokszor kevesebb időt töltök, még is ezerszer jobban megért engem, mint ők. Ti hogy álltok, vannak igazi, megértő barátaitok?
2010. márc. 23. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, általános iskolád barátnőm. Most középiskolás vagyok de még mindig vannak olyan dolgok amiket csak neki mondok el. Ő megért engem, vagy ha nem is ért velem egyet akkor is megbeszéljük, tanácsot ad és én is neki. Problémáinkat is egymásnka mondjuk el. Nagyon meg szoktam könnyebbülni egy-egy ilyen beszélgetés során. Szerintem ő igaz barátnő!
2010. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy nagyonnagyonnagyon jó barátnőm aki sajnos messzire költözött de igy is minden nap többször beszélünk msnenen őt imádom és hiányzik h azóta alig látom:)
2010. márc. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egyedül érzem magam,mert mindenki aki volt barátnőm,rettenetesen megváltoztak és teljesen "elribancosodtak" ha érted mire gondolok?:S

Amúgy én is olyan vagyok,mint te én is komoly vagyok nagyon és lehet,hogy velem meg ez a baj!

Sokkal érettebbnek érzem magam az osztálytársaimnál,mondjuk ők meg teljesen egy óvodás szintjén vannak.:S

Van ugyan egy barátnőm,de ő nem sz osztálytársam és vele sem tudok mindent megbeszélni.Leginkább a barátommal szoktunk mindent megbeszélni.

És a másik kérdésedre is válaszolva...Én nagyon egyedül és magányosnak érzem,magam.:S

=(

Üdv!

2010. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nincsenek
2010. márc. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem érzem egyedül magam és nagyon örülök ennek, hát három legjobb barátnőm van, akikkel mind sok mindent megbeszélhetek. Hmmm..hát, nem mondanám egyiket se legjobb barátnőmnek, de mind a hárman így együtt teszik a tökéletes barátnőt, mindegyik tud valamiben segíteni vagy tanácsot adni. Ma például az egyik különösen közel került hozzám, olyan jót beszélgettünk, talán vele vagyok a leghasonlóbb, de a másik kettőt is nagyon szeretem. Soha nem szoktunk vitatkozni vagy veszekedni, legalábbis eddig nem volt rá példa. Remélem nem is lesz. Nagyon örülök ennek. Ha 5-6 évvel ezelőtt kérdezik meg ugyanezt, teljesen más lett volna a válaszom. Akkor ugyanis egysem volt. :( De őket többet nem hagyom. :)

Minden pasinál fontosabbak. De szerencsére ebbe nem szólnak bele, max akkor, ha a véleményük kérdezem. :D

2010. márc. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem senkim sincs, rengeteg ismerősöm és barátom van, de nincs olyan mint akiről te írsz, csak hasonló sem.
2010. márc. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem érzem magam egyedül.

Van egy csodálatos barátom, akivel mindent meg lehet beszélni, mindenben segít nekem:)

Van a legjobb barátnőm, akivel szintén mindent meg lehet beszélni, a legapróbb részletekig.

Aztán van pár fiúhaverom, akikkel rengeteget lehet ökörködni:D Nevetünk, szórakozunk a suliban nagyon sokat:)

És van egy úgymond csapatunk az osztályban, hatan csajok:) Imádjuk egymást:)

2010. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
úgy gondolom nincs igaz barátság ,és ezt így 4év után mondom ki.. és bár még mindig "az én legjobb " barátnőm ,mellettem van ,de nem abban az értelembe ahogy elvárnám , nem érzem hogy megértene , és a témák sem nagyon foglalkoztatják amiket átbeszélnék vele. hogy is érdekelné hisz ez az én gondom , nem varhatom a nyakába . mert ő tökéletes és én ugymond egy szerencsétlen , de furcsa hogy ezt csak akkor érzem ha egy levegöt szivok vele , különben tök rendben vagyok sztem...de lett egy palija aztán igen nagyképü lett meg neki minden a segge alatt van. Régebben az utolsót is megosztottuk egymással. ez most már csak részemröl van igy. A lenézés és a nagyképüség ami ezt a barátságot megváltoztatta na meg a palik
2010. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!