Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért a vékony lányok a szépek?

Miért a vékony lányok a szépek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. 165cm és 60 kg. Igaz, hogy nagy mellem van, de máshová is jut zsír bőven. Már annyira undorodom magamtól hogy hihetetlen... Már az éhezést látom az egyetlen megoldásnak, azt tekintve, hogy az iskola mellett a sport és az egészséges táplálkozás esélytelen.. Minden reggel órák hosszat szenvedek a tükör előtt, mert olyannak szeretném mutatni magam, mint a legvékonyabb lányok. Teljesen megkeseríti az életem a súlyom. Ha valaki tud valamiben segíteni, tanáccsal tud szolgálni, igazán megköszönném..

2015. dec. 17. 07:37
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Tök normális a súlyod! .Én hiszek neki!

Nekem is sok dologra nincs időm, bár én sportolok hetente 3-szor 2 órát és hetente egyszervezek mellett másfélórát is! Én a suliból gyalog jövök haza! 162 cm vagyok és 59 kg! Nem vagyok anyira dagi szerintem!

De ha nagyon fogyni akarsz, támaszd rá a kis tankönyvedet (amiből tanulni kell) egy futópadra és olvasd, tanuld futás közben!

2016. febr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!