Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért a vékony lányok a szépek?

Miért a vékony lányok a szépek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. 165cm és 60 kg. Igaz, hogy nagy mellem van, de máshová is jut zsír bőven. Már annyira undorodom magamtól hogy hihetetlen... Már az éhezést látom az egyetlen megoldásnak, azt tekintve, hogy az iskola mellett a sport és az egészséges táplálkozás esélytelen.. Minden reggel órák hosszat szenvedek a tükör előtt, mert olyannak szeretném mutatni magam, mint a legvékonyabb lányok. Teljesen megkeseríti az életem a súlyom. Ha valaki tud valamiben segíteni, tanáccsal tud szolgálni, igazán megköszönném..

2015. dec. 17. 07:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Jó azért nem csak média... Én is 165 cm vagyok és úgy 53-58 kg között változó talán, igazából nem szoktam méricskélni magam. Fönt vékony, lent meg hát nem vékony... :)

Világ életemben dagadtnak éreztem a lábam. És amikor többet mozogtam, sportoltam, akkor is, csak akkor formásabb volt, ennyi. Akkor izmosabb volt.

Jó az én életemet nem keseríti meg, mert nem vészes ez. De tudom, hogy lehetne jobb....



És azért kezdtem úgy, hogy nem csak a média... Mert tegnap is a metrón három (talán) barátnő ment előttem a mozgólépcsőn, és mindegyiknek olyan vékony lábai voltak, hogy az csak na! És egyik sem az az anorexiás típus volt. Az egyiknek igen hájas feneke volt meg bögyösnek tűnt, mégis a lábai pipaszál vékonyak! Másik kettő sem volt gizda fent, inkább átlagos.


Szóval a valóság az, hogy nagoyn sok vékony lábú nő van, és az tényleg szebb. Jobban áll rajtuk a vastag harisnya, a mintás harisnya, a passzos nadrág, stb...

2015. dec. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
65%

Nincs semmi extra túlsúlyod.

Viszont ha már egy iskola mellett is problémát okoz az egészséges kaja megoldása, akkor később, ha dolgozol, elég komoly bajaid lesznek. Nem ördöngösség, rá lehet szokni.

A sport is.. ne mondd már, hogy suli mellett legalább heti kétszer nem jutsz el mozogni. Akkor valamit nagyon rosszul csinálsz. Már alapból hétvégén lenne időd erre, ha máskor nem.


Szóval:

1. simán lehetsz szép, de valójában semmit nem tudunk rólad.

2. tessék tenni magadért, mert önbecsülést senki nem fog betölteni a fejedbe, azt neked kell kialakítani.

2015. dec. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
75%

Nem csak a vékony lányok szépek.

Nekem például azok a lányok jönnek be, akik nem vékonyak, van kicsi felesleg rajtuk.

19/f

2015. dec. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi a szép.

Ehhez nem tudom hogy jön hogy te szerinted kövér vagy.

Illetve mondják hogy mindenkinek arra van ideje amire akarja.

2015. dec. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
én 14/l 165 cm és 38 kg , nem mindenki megy a vékonyakra nálam az osztályba mindig basztatnak
2015. dec. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%
A 60 kiló még nem a világ vége..szerintem fogadd el magad amien vagy ..nem a külsö számit hanem az ami belül vagy! Hisz a kincses láda se kivülről ragyog! :)))
2015. dec. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
67%
kedves opened paradise! azért kezdtek el bizonyos márkák elenyésző számban plus size modelleket alkalmazni mert rájöttek hogy az egészségtelenül vékony lányokon kívül mások is vesznek ruhákat (ez elég sok évbe telt, csak az elmúlt néhány évben vezettek be néhányan plus size modelleket) és elkezdték kihasználni a világ növekvő felháborodását az irreális elvárásokkal szemben amit a ruházati cégek sugároztak a nők felé ,hogy ők legyenek a kedves aranyos márkák akik nagy kegyesen emberként tekintenek a túlsúlyos hölgyekre. De igen, most nagyon okosat cáfoltad a kommentemet, gratulálok!!
2015. dec. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
65%
60 kilósan lehet valaki csinos, ha izmos, illetve zsírbálna, ha szín zsír.
2015. dec. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
48%

Mert azok tetszenek a fiúknak/férfiaknak. Mármint az egyik részének.

Itt veled van a probléma, mert egy jó részének a másik nemnek pont az a problémája hogy vékonyak a lányok.

Szerencsére mindenki talál (idővel) magának megfelelőt.


Számok alapján nem ítélek biztosra, de valószínűleg nagy baj nem lehet ott fizikailag.


Itt a probléma veled van:

1. Nem tetszik a helyzet.

2. Változásért nem teszel semmi.

3. Mindenki más hibás (azért mert magadnak nem tetszel)


Most attól hogy random embereknek nem tetszel vagy tetszel az itt nem számat, Te mondtad, hogy MAGADNAK nem tetszel.

Innentől miért javít a helyzeteden ha random embereknek tetszel?


Próbáld ki, tegyél fel egy képet, lesznek olyanok akiknek tetszel, meg lesznek olyanok akiknek nem. Olyan meg nincs hogy valami mindenkinek megfeleljen. Tehát innentől a "mások" felelőssége kizárva.


Sport, egészséges életmód lehetetlen? Nem.

De mondok jobbat: Élj kevésbé egészségtelenül. Az is segít a helyzeten. De semmiképp sem rosszabb.


Innentől amit tehetsz:

-Teszel valami és jólérzed magad (mármint olyat amivel eléred a célod)

-Elfogadod a helyzetet és jól érzed magad

-Nem teszel semmit/semmi értelmeset és szarul érzed magad miatta (ezt nem javaslom)


Másrészt az éhezéses dolgot nem ajánlanám, mert

-Nem fogsz jól kinézni véknyabban sem (a kinézetnek nem gramm a mértékegysége)

-Neked sem fog jól esni.


Valami minimális izom is kell, hogy valami forma is legyen, de ezt sem szabad (szerintem) túlzásba vinni.


Na a lényeg:

-Ha másoknak nem tetszel: Biztos vannak olyanok akiknek tetszel. Amennyiben úgy gondolod hogy a helyzet nem megfelelő, akkor magadnak nem tetszel

-Ha magadnak nem tetszel: Tegyél érte. Informálódj hogy a neked tetsző alak eléréshez mi szükséges és valami olyasmit tegyél, és akkor valami olyasmi lesz a végeredmény is.

Amennyiben egyiket sem választod, onnantól nem kell a médiára, a társadalomra, meg a mittudoménmire fogni.


Ja, tényleg, ajánlom a nyarat. Akkor állítólag nincs iskola és ráérsz sportolni :)

2015. dec. 21. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
9%

én máris találtam neked időt a sportolásra. a kérdésedben azt írod: "Minden reggel órák hosszat szenvedek a tükör előtt"

na ehelyett elmehetsz egy konditerembe, aerobic órára, de ha nincs pénzed ilyesmire, akkor otthon emelgess súlyokat (ha nincs súlyzód, akkor vizespalackokat, ha 1-1 üveg már kevés, akkor köss/ragassz össze többet belőle), csinálj felüléseket, fekvőtámaszokat, menj el futni, járj mindenhova biciklivel és máris sportoltál valamennyit. lehet, hogy ez még nem elég a tökéletes alakhoz, de pont ennyivel többet tennél a jobb alakért, mintha csak itt panaszkodsz, meg a tükör előtt szenvedsz.

ráadásul, ha mozogsz is néha, akkor a tanulás is jobban megy, szóval nyilván az egész estig tartó tanulás közben is szoktál kisebb szüneteket tartani, elmész vécére, akárhova, mielőtt folytatod a tanulást, csinálj pár torna gyakorlatot és aztán folytasd a tanulást. ettől minjdárt frissebb lesz az agyad, jobb a vérkeringésed és egy csomó féle mozgást akár tanulás közben is lehet csinálni. semmi akadálya pl. súlyzózni, lábemeléseket, térdhajlításokat végezni, szobabickilizni, miközben tanulsz, olvasol.


nem koplalni kell, hanem megtanulni normálisan táplálkozni. jobban odafigyelni, hogy miből mennyit és mikor eszel. az éhezés a legtosszabb megoldás, mert egyrészt a fejlődésedhez szükséges tápanyagokat nem kapja meg a szervezeted, ami ebben a korban még bőven befolyásolhatja a növekedésedet is, meg egy csomó minden mást.

másrészt meg a koplalástól a szervezet anyagcseréje is átalakul, nem csak a zsírt fogja elégetni, hanem az izmokat is, lelassul az anyagcsere és amint újra tápanyagokhoz jut a szervezet, hirtelen elkezd mégtöbbet raktározni - elsősorban zsírt, úgyhogy egy kiadós koplalás után valószínűleg mégtöbbet fogsz visszahízni, mint amit leadtál.

[link]


nekem egyébként már a nagy mellek miatt kevésbé jönnél be, mert nekem kifejezetten jobban tetszenek a kisebb mellek, de szerencsédre ezzel én vagyok kisebbségben. és szerintem nem is a külső a legfontosabb, hanem hogy valakinek milyen a személyisége, milyen dolgok érdeklik, mikről lehet vele beszélgetni, hogyan kezel különféle helyzeteket. ebben még van esélyed fejlődni. például azzal, hogy ha neked ekkora probléma a testsúlyod, akkor megkeresed rá a megoldást és nagyon ügyesen elkezdesz tenni érte, hogy változtass rajta.


a lányok többsége mindig azt kérdezi, hogyan lehetne szebb, pedig a külsőn nehéz és csak mértékkel lehet változtatni. az viszont korlátlan, hogy valaki mennyire képes szellemileg fejlődni, csak akarni kell. szerintem az ész sokkal vonzóbb egy lányban, úgyhogy ne csak a külsőddel foglalkozz, hanem tanulj, olvass, észben is fejlődj - és ne csak annyit, amennyit az iskolában megkövetelnek!

például, ha ennyire érdekel a fogyás, akkor vedd a fáradtságot, hogy ennek (is) utánanézel, elolvasod, amiket tudni kell róla, hogyan tudsz lefogyni, megkeresed a leghatékonyabb és az időrendedbe leginkább beleilleszthető megoldásokat és akkor legalább ennyivel is okosabb leszel...

2015. dec. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!