Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szőrtelenítsek "ott"?

Hogyan szőrtelenítsek "ott"?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. 4 hónapja járunk a barátommal, és úgy érzem, hogy nemsokára eljön az ideje, hogy levetkőzzek előtte és megtörténjen, aminek megkell. És ezért szeretnék szőrteleníteni. Eddig nem zavart a dolog, de úgy tudom a legtöbb fiú nem szereti, ha szőrös, én pedig szeretnék neki tetszeni. Lányok/nők, szerintetek mi a legjobb módszer? Fiúk titeket zavar ha a barátnőtök nem szőrtelenít odalent?

2015. dec. 18. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Őt kéne megkérdezned róla, hogy szereti-e egyáltalán.
2015. dec. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a gyantázás a legjobb módszer. Kb. 3 hétig nem nő vissza tőle a szőr, ugyanis tövestől cibálja ki a szálakat.. A borotválkozás nem éri meg, másnap ugyanis már kipattogzik a bőr.. :/ 18/L.
2015. dec. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha normálisan borotválod és kezeled nem pattogzik ki.
2015. dec. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy morbid lesz, amit írok, de én így csinálom:

epilátort használok. Régebben krémmel szőrtelenítettem, de belül, mikor nőlt vissza a szőr, iszonyatosan szúrt, elviselhetetlenül. Ezért elhatároztam, hogy megpróbálom géppel. Ugyan fájdalmas, de megszoktam már, heti egyszeri alkalommal elég megcsinálni.

Nem szoktam kipattogni utána.

2015. dec. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen kozmetikust ajánlok, Intimiti a hely neve ahova járok, nézz utána, imádom, előtte epiláltam, nagyon sok baj volt vele, sebek, gyulladások stb. A mai napig heges, szóval mindenkit lebeszélek róla, de akinek bírja a bőre az persze csinálja. Borotvát hülyeségnek tartom, ha emellett döntesz egy idő után másnap már szúrni fogsz, kipattogzik és úgy kell leborotválnod amiből megint sebek lesznek. Kozmetikus pedig 45 perc alatt megcsinálja, tündériek, fiatalok, kedvesek, beszédesek, kb 5000 ft. Nem olcsó mulatság de ebben maximálisan meg lehet bízni. Rádadásul ha kinő akkor is puha, nem félsz, hogy jajj, mindjárt odanyúl és szúrni fogja..

Mitöbb min. 1 hét mire újra elkezd nőni. Azt az 5000-et pedig havonta kell fizetni, szerintem hamarabb nem is tudsz menni, mert 1 hónapon belül még nem nő ki újból a szőr.

2016. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem zavar, ha nem csupasz, annál már csak a hitler bajusz rosszabb :D
2016. júl. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!