Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szörtelenítsek odalent az...

Szörtelenítsek odalent az első alkalomkor?

Figyelt kérdés
Szóval a barátommal mar komoly a dolog es szerintem most fog megtörténni. Kérdezte hogy ő szörtelenítse de mondtam hogy nem kell. Viszont engem nem kérdezett meg. A barátnőim mind gyantázzák kivéve egyet de neki meg nincs barátja. Ők azt mondják hogy ciki ha nincs leszedve meg hogy ez a trend stb. Viszont aki nem gyantázza meg azt mondja hogy hagyjam ugy csak vágjak belole kicsit. En meg soha sem szedtem le csak oldalt hogy a bikiniből ne látszon ki. Viszont en azert nem akarom leszedetni mert az olyan fura... Mintha egy kilenc éves kislányt erőszakolna meg a barátom. De ha meg úgy hagyom olyan mint egy dzsungel. Mit tegyek? Leszedjem? Es ha igen mivel? Borotvát ne írjatok mert azt az egy dolgot biztos nem használom akkor már inkább gyanta. 18/L előre is köszi

2015. szept. 19. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

borotváld le, esztétikusabb

a gyanta fájni fog, ha még nem gyantáztattál nem tudod milyen érzés :D

2015. szept. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell lenyírnod. :)

Ha nem kërte aa prod és ő se fogja, tuti nem haragszik meg eërte. :)

2015. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi kipróbálom :)
2015. szept. 19. 22:02
 4/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Ahogy neked jól esik.
2015. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Erről a barátodat kéne kérdezni, mert sok pasi utálja a szőrtelent... nehogy pont attól menjen el a kedve. Főleg hogy kipattoghat borotvától, gyantától sebes, véraláfutásos lehet, hát elég lehangoló lenne. A szőrössel meg egy értelmes pasinak úgysincs gondja.
2015. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Második kommentelô:) annyira köszi erre volt szülsegem :) remélem tényleg nem lesz semmi:) es a kipróbálomot is neked akartam írni csak úgy tűnt mintha az elsőnek írtam volna :D koszi megegyszer :) es az elsőnek is szert koszonom :)
2015. szept. 19. 22:10
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a többieknek is :) most tökre megnyugodtam :) es meg is fogom kerdezni de nagyon jo fej a baratom szoval nem hinnem hogy an agyon zavarna a szőr de azert inkabb megkérdeztem itt:)
2015. szept. 19. 22:17
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Férfi ismerőseim véleménye általában az, hogy legyen csupasz, szóval ezt szerintem inkább a barátoddal kellene megtárgyalnod, nem velünk. ;)
2015. szept. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudom csak azert inkabb megkérdeztem itt is :) most baj nem lesz belőle.
2015. szept. 19. 22:25
 10/13 A kérdező kommentje:
:DD oké nyugi nem fogom :D
2015. szept. 19. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!