Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van egy lány aki nem hiszi el...

Van egy lány aki nem hiszi el magáról hogy szép, hogy hitethetném el vele?

Figyelt kérdés
Trollok off.

2015. dec. 29. 02:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Hány éves? Te pasi vagy vagy nő?

Mond neki,hogy milyen szép. Ha mentek valamerre hivd fel a figyelmét ra,hogy hogy megbamuljak a pasik,mindenki ot nezi,olyan szep.

2015. dec. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg van győződve róla hogy bűn ronda (mint én) akkor mondhatsz bármit, nem fogja elhinni.
2015. dec. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2-essel értek egyet. Én is ilyen vagyok. Max. egy kicsit megnyugszik,hogy te nem találod olyan rondának,de soha nem fogja elhinni,hogy valóban szép. (Tudod,mi is szoktunk tükörbe nézni,és látjuk az igazságot...)
2015. dec. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez nagyan függ attól, hogy tényleg csúnya az illető, vagy csak önbizalomhiányos, önképzavaros tini.
2015. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sehogy, törődj bele. Ő ezt gondolja magáról, és aki ilyen, az még meg is képes sértődni azon, ha valaki szépnek meri nevezni. Sőt, van, aki hazugságnak könyveli el, ha valaki szépnek mondja.

Azért megjegyezném (igen, ezen lányoknak szól), hogy ez a módszeres "jajderondavagyok" kiábrándító tud ám lenni.

2015. dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok..de van egy haverom aki ezt ugy bizonyitotta be nekem hogy odaállt elém a szemembe nézett és mondta hogy szép vagyok.nagyon jól es ett és elhittem neki(de csak neki)
2015. dec. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
sziasztok,végül kiderült hogy igazából nem is szép és köszi egyébként a válaszokat
2016. jan. 7. 01:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Most akkor szep vagy nem?😂😂
2016. jan. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ezt hogy erted??😱😂😂
2016. jan. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
xóxerint
2016. jan. 29. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!