Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szilveszterre fekete bőrnadrág...

Szilveszterre fekete bőrnadrág fekete magassarkúval és vörös csipke felsővel?

Figyelt kérdés
Nem gáz? Eddig mindig ruhában buliztam, de most olyan hideg lesz, hogy félek, nem akarok felfázni. Egyszerű kisvárosi diszkóba megyünk, nem elegáns a hely, 16-40 év közötti a korosztály.
2015. dec. 30. 19:33
 1/4 Fingkirály ***** válasza:
40%
Hátööööö....ha jók a lábaid vagy az egész alakod, és mindenáron azt szeretnéd, hogy az egész diszkó téged akarjon megrakni a vécében, akkor hajrá :))))
2015. dec. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

első köszi:-D

Az alakom olyan átlagos, se nem kövér se nem vékony. 160cm és 56kg. Ez nem szerepel a céljaim között. A felső ilyesmi, csak az alja egyenes:

[link]

2015. dec. 30. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, jó.


Csak a füledre vigyázz, nekem 2 éve zúg egy ilyen miatt.

2015. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Bőrnadrág és bőrnadrág közt nagy a különbség, van a mostanában divatos leggings, amiben sztem széfagysz ugyanúgy, van a bőrhatású v műbör nadrág, meg a rendes bőrnadrág (motoros). Na abban az a jó, h ha hideg van megfegysz benne ha meg meleg (beltéren már) akkor beleizzadsz. A szél mondjuk nem fúj át rajta.

De egyébként a leírt viselet, sztem teljesen megfelelő

2015. dec. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!