Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Utálom a melleimet. Mit...

Utálom a melleimet. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Alapvetően jó alakom lenne, elégedett lennék magammal, ha a melleim nem lennének olyanok, amilyenek. Kicsik, és ráadásul még lógnak is. Emiatt nagyon gátlásos vagyok és szégyenlős, fürdőruhát nem merek felvenni 13 éves korom óta. Már a műtétre is gondoltam, csak sajnos egyrészt drága, másrészt pedig majd valamikor szeretnék gyereket is. Ennek ellenére szerintetek érdemes lenne mégis belevágni? Volt már valaki ilyen helyzetben?

2015. dec. 30. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
szerintem ha megtalálod az igazit nemfogja édekelni.
2015. dec. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%

Jómagam a természetes nagy melleket szeretem, nem vagyok szakértő a témában, de szerintem ha lógnak is, akkor könnyebben lehet belőle természetes hatású nagy mellett csinálni. Kevésbé lenne ronda labda formájú a végeredmény, ha megnagyobbíttatnád.

25F

2015. dec. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
A mell az mell. Úgy jó ahogy van. Személyiségzavarod lehet nem pedig a melleiddel van a gond. Csak gondolj bele azokba akiknek olyan kicsi mint egy fiúnak, vagy azokba akik levetetik daganat miatt és szilikonzsákokat tömködnek a fürdőruhájukba...Tehát, örülj és legyél büszke Te!
2015. dec. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Utálni egy testrészed alapból nem normális, és nem a testrésszel van a gond, hanem a fejedben, szóval pszichológust kéne felkeresned. Főleg hogy emiatt vagy gátlásos, szégyenlős... ez nem normális és ez nem változik akkor sem ha műtéttel nagyobb melleket csináltatsz.
2015. dec. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb, hogy amúgy tök jó alakom lenne a sok sport miatt, de így hiába minden erőfeszítésem. Ha randizok egy fiúval, mindig az van a fejemben, hogy mit fog szólni, ha egyszer meglát meztelenül. Ruhába minden oké, csinosnak tart, stb, utána meg jön a nagy csalódás. :(
2015. dec. 31. 02:01
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

mindenkinek vannak ugyanilyen kételyei, csak mindenkinek más miatt. te a melleid miatt félsz, hogy mit gondolhat majd, ha meglátják, más meg a hasa, sebe, nemiszerve, hadarása, dadogása, butasága, okoskodása, hirtelen természete, határozatlansága, önbizalomhiánya, gátlásai, egyéb tulajdonságai miatt. van, aki meg még csak el sem tudja rejteni a hiányosságait, mert mindenképpen látszik rajta, hogy alacsony, magas, vékony, kövér, szőrös, kopasz, szeplős, májfoltos, nagyorrú, pisze, turcsi, O lábú, X lábú, sánta, albínó, sápadt, színesbőrű, vagy épp akármiben másmilyen, mint mások, vagy az elvárásaik. nekik is együtt kell élniük vele, hogy ők valamilyenek és az van, akinek tetszik, van akinek nem.

senki sem tökéletes. akik ezt nem képesek elfogadni, azok még annyira sem, mint a többiek. ha valaki csak a melled miatt nem tud elfogadni, annak a melled fontosabb, mint te magad. aki meg tényleg veled törődik, azt a melleid nem fogják annyira zavarni, mint téged.


ne vedd sértésnek, de akik folyton a külsejük miatt aggódnak, hogy nem elég szépek, azok amiatt sosem szoktak aggódni, hogy nem elég okosak, műveltek, tájékozottak. pedig egészen biztos, hogy azon is bőven volna mit csiszolniuk és sokkal fájdalommentesebb és talán még kevésbé múlandó is volna, mint a szépészeti beavatkozások.


ha téged mindenképpen zavar, akkor csináltasd meg őket. de mi lesz, ha valakinek azután sem fog tetszeni, mert heg van rajta, mert nem természetes, mert túl nagy lett, mert jobb, de még mindig kicsi neki, vagy csak mert maga a beavatkozás ténye zavarja, esetleg komolyabb gondnak tartja, ami miatt csináltattad, mint amilyen komoly maga a beavatkozás? vagy egyszerűen csak nem ezt fogja benned hibának látni, hanem valami mást, amit te nem is gondoltál hibának, de őt zavarja. akkor azt is gyoran megcsináltatod, hogy megfelelj neki? arról nem is beszélve, hogy a beavatkozásból lehetnek egészségügyi problémák is.


szerintem ami nem romlott el, azt nem érdemes javítgatni, mert csak rosszabb lesz, mint volt és ha nem muszáj, akkor hülyeség önként kés alá feküdni. de a te tested, a te életed, a te pénzed és a te döntésed...

2015. dec. 31. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, ehhez annyit fűznék hozzá, hogy:


- Igen, bizonyos szempontból talán rosszabb helyzetben is lehetnek azok, akiknek látványos vagy döntés kérdése, hogy megmutatja-e már az utcán a "hibáját", de aki a ruha alatt "rendben van", az dönthet úgy, hogy a külsejével kapcsolatban nem árul zsákbamacskát. Ha valakinek nem tetszik valami, ott el sem kezdődik az ismerkedés és ennyi. Mire viszont a melledet megmutatod... ott szembesülnöd kell azzal, ha elutasítanak, hogy (valószínűleg) ezért, még ha nem is mondja ki, csak nem keres többet. Vagy keres, de pl. soha nem ér a melledhez. Vagy az ismerkedés valamelyik pontján be kellene jelenteni, hogy mellesleg lóg a mellem? Esetleg pólóra nyomni? Ha az x-lábad miatt nem kellesz valakinek, akkor a legtöbb esetben észre sem veszed, hogy visszautasítottak, kivéve, ha ülsz, de azért az is gyorsan kiderül, az orrodnál meg ha nem szólnak be, hogy bmeg, csak ezért nem vagy jó nálam, akkor tényleg sose tudod meg.


- "Aki meg tényleg veled törődik, azt a melleid nem fogják annyira zavarni, mint téged."


Nem tudom, hogy a kérdezőnek milyenek az ismerkedési szokásai, de akkor most általánosítok. Manapság az első mellmutogatásnál az emberek még nem szoktak Igazán Törődni Egymással. Ha bele tudnánk dobni a kérdezőt egy 5 éves kapcsolat közepébe, akkor egyet értenék, no de az elején... ne viccelj.


-----

Sajnos nem tudok segíteni, mert ugyanebben a helyzetben voltam, aztán varázsütésre elfogadtam, sőt, műtét nélkül sem cserélném le, hozzám tartozik, ez az enyém. Semmi köze nem volt pasihoz a dolognak, soha egyik sem tett rá negatív megjegyzést, undort sem éreztem részükről, volt akinek pedig tetszett.

Olyan 75A lehet a méretem, szerencsére nem üresen lóg és nincs nagyon megnyúlva, de azért lejjebb van. Egy vastagabb filcet is simán megtartana.

2015. dec. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Akkor csináltasd meg gyerek után, ha tényleg nagyon zavar. Minden cici szép, edzéssel biztos lehet rajta javítani, illetve megfelelő melltartóval. Önmagával szemben mindenki sokkal kritikusabb, ha egy gyönyörű nőn látnál ilyen melleket, mint amilyen neked van, lehet nem találnád csúnyának.

Én se szerettem a melleimet, mert kicsik, de nem akartam plasztikát, úgyhogy a belemet kidolgoztam, hogy egészséges önbizalmam legyen miattuk, meg nekem sokat segítenek a szép fehérneműk, illetve az egyikbe piercinget tetettem, azóta nagyon szeretem őket.

Most nem azt mondom, hogy szúrasd át te is, de találd meg azt, amitől megszereted őket. Ha plasztika, akkor az. Nincs azzal semmi gond, olyan módszereket használsz az önbizalmad érdekében, ami jól esik :)

2015. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 90% hogy ez csak a te fejedben van. Valószínűleg teljesen jó cicijeid vannak. Küldj képet.
2016. jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki megkapja a puncid, akkor nem fogja zavarni a melled. Főleg ha szerelmesek vagytok.
2016. jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!