Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi erről a véleményetek? Heti...

Mi erről a véleményetek? Heti összesítve 9 óra sport, nem eszem olyan túlzottan sokat, de mégis duci vagyok.

Figyelt kérdés

Van heti három tesink. Háromszor járok zumbára. Kétszer focizni. Egyszer úszni. De 164 cm-esen 65 kg vagyok, pedig nem zabálom magam degeszre, van hogy pl egész délelőtt nem eszem. Miért van ez? Hiába sportolok, nem fogyok le, hanem csak izmosodok. Ami nem lenne baj ha pálcika lennék, de sajnos nem vagyok az :D Az a fura, hogy van, hogy gyógytornász ismerős megnézi a hátam, és közli, hogy hetente minimum két-három órát sportoljak. -.- Na kösz, kicsit mellélőttél de azért szeretünk XD

Szóval mással is van ilyen? Fiúk, ti mennyire láttok különbséget aközött, ha vki az izomtömeg miatt vastag vagy a háj miatt? Köszi!

15/l



2016. jan. 4. 22:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Lehetsz egyszerre hájas és izmos is. A hirtelen megerőltető nagy izommunkát igénylő feladatok nem fognak fogyasztani, csak erősíteni. A fogyáshoz könnyed de hosszútávú munkavégzésre van szükség. Pl lassú kitartó kocogás.

Az se segít ha nem eszel (kivéve ha hetekig, mert ugye akkor kórosan fogysz), és még inkább árt ha rendszertelenül. A tested átvered és azt hiszi tartalékokra van szüksége, mert később kaja megvonás lesz.

Rendszeresen egyél többször keveset és ne egyszer-egyszer sokat.

2016. jan. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Az nem jó ha keveset eszel. Egyél sok gyümölcsöt és zöldséget. Kocogj reggel és este. Hidd el sokat segít :)
2016. jan. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A húgom rendszeresen sportol, ő azt mondja, akkor volt a legsoványabb, amikor 2 óránként evett. Persze nem szart.


De az, hogy nem eszel délelőtt, mire jó?

2016. jan. 5. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem csak az számít hogy mennyit eszel, hanem az is hogy mit. Ha izmos vagy, akkor a kilókat nem érdemes figyelni. Ha hát problémáid vannak, akkor kimondottan a hátizmaidat kellene erősíteni, erre heti egy úszás kevés. Ha fogyni szeretnél, szálkásító étrendnek nézz utána.
2016. jan. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az nem mindegy hogy mit eszel és mennyit amikor eszel... Az a jobb ha rendszeresen eszel keveset és egészségeset. Az hogy nem eszel, meg összevissza eszel az egyáltalán nem hasznos ha fogyni akarsz.
2016. jan. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

van hogy egész délelőtt nem eszel? fogyókúrázók legtipikusabb hibája, ugyanis annyira belassul ettől az okos dologtól az anyagcserés, hogy egyszerűen mindent elraktároz a tested és nem megy le semmi. plusz ahogy a többiek írtál, nem mindegy, mi eszel. lehet, hogy csak napi 2x eszel, de az cukros, zsíros üres kalória, na ez a legrosszabb, amit tehetsz.


nem tudom, nálatok milyenek a tesiórák, de nálunk nem igazán vették igénybe a testedet.. az úszás, foci nem fogyaszt, inkább csak formában tart. meg lehet el kéne fogadnod, hogy te ilyen husisabb alkat vagy, nem születik mindenki topmodellnek.

2016. jan. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez erősen alkati,genetikai kérdés is.Én annyit és azt eszek,amit akarok,nem szoktam figyelni,sportolni heti 2x szoktam,de van,hogy annyiszor sem,mégis 47kg vagyok(157cm) és sosem voltam 50 kg fölött.Ezzel szemben nővérem küzd a kilókkal,pedig ő is hasonló életvitelt folytat.
2016. jan. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Tisztázzuk: A tesióráink azért elég kemények tudnak lenni, (és rengeteget futunk-lépcsőzünk közben) meg a foci közben is alaposan leizzadunk. A zmbáról nem is beszélve.

A testemmel meg vagyok elégedve, nem fogyni akarok, inkább arra irányult a kérdésem, hogy ez mi ez a jelenség, mert nem tudom mire vélni. Mármint hogy vannak, akik heti két kondizással úgy néznek ki, mint egy férfi súlyemelő csak feleakkorában, én pedig valahogy nem. Illetve igen, csak a lábam, combom pl elég vastag, míg a hasam tök lapos. Más is van hasonlóan? Csak szimplán érdekel, mert nem értem hogy miért van.

2016. jan. 5. 16:10
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja és nyugi, nem habostortán élek :D Inkább tojás, hús, zöldség, gyümölcs, nem eszem kenyeret.
2016. jan. 5. 16:11
 10/14 anonim ***** válasza:
hát akkor ez genetika. ednomorf-mezomorf-ektomorf testtípusok, nézz utána
2016. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!