Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kedves, segítőkész körmösök...

Fekete Fehér kérdése:

Kedves, segítőkész körmösök segítségét kérném porci ügyben?

Figyelt kérdés

Eddig zselét használtam,de szülés után Ca hiányom lett,azóta rendeződött,mégis ledobja a zselét.Mindent ugy csinálok,mint eddig(elötte 4-6 hétig is fent volt,zokszó nélkül!)ráadásul vettem savas primert,BB Bond+BB hard gel,de még mindig nem tökéletes.Gondoltam váltok porcira,CN slower 1 körmön próbának,eddig jol vizsgázott(1,5 hete fent)

Szerintetek Moyra is jo porci,v inkább CN v.BB?

Ill.a C ív hajlító csipesszel mennyire merjem megnyomni?Mert szép lett az egy porcis,de talán lehetne még jobban ívelni,csak nem akartam,h.eltörjön.Mennyit bír?Nyilván nem izomból fogom nyomni.

Nem vagyok körmös,csak kb.10 éve csinálom,porcival kezdtem,de régen volt.

A "menj körmöshöz" típusok légyszi kíméljenek,segítséget kértem,és nem veszem el a munkájukat!!!!!!!Csak magamnak gyártok körmöt!

Válaszokat elöre is köszi,akár priv.ban is,ha vki megtisztelne!P



2016. jan. 5. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Évek óta cn/bb/moyra/perfect porokat használok moyra liquiddel. Nagyon szeretem a moyra anyagait, amíg pesten dolgoztam, rendszeresen náluk vásároltam. Szépek a színek, jó velük dolgozni.

Hajlításnál nem tudod eltörni az anyagot, arra viszont vigyázz, hogy ne hajlítsd túl erős ívben, mert egyrészt baromira fog fájni később, másrészt a köröm el is válhat a körömágytól.

2016. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod!!!:)

Sokat olvastam a porok és liquid márkák keveréséröl,van,aki nagyon ellenzi,mert "ahhoz a porhoz lett kifejlesztve" de gondolom az összetétel jóformán mindben uaz,különben nem működne.Ha így használod,és bevált,nem töröm magam a márkaegyezésen dupla annyiért:))

Nagyon köszönöm!P

2016. jan. 5. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Szinte mindenki keveri a márkákat. :)
2016. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha még jársz "erre" esetleg kérdezhetnék párat priv-ban?
2016. jan. 9. 11:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze :)
2016. jan. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!