Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem tudok emo hajat csinálni,...

Nem tudok emo hajat csinálni, mert gőndör a hajam. Valami tanács? Göndör hajjal lehetek emo?

Figyelt kérdés
Lány vagyok.Mindig feketében járok,sokszor "leemóznak" emiatt.Gondoltam akkor miért ne lehetnék emo külsöre is?(belsöre az vagyok,vagy legalabbis olyasmi).NEM VAGOM MAGAM,ES NEM VAGYOK DEPRESSZIOS! Na,gondoltam akkor meg kene csinalni a hajam is(nem olyan bazinagy,fel arcom eltakaro izere,hanem egy kicsit oldalra fesulni,kivasalni,ennyi:)).Csakhogy nekem gondor hajam van,es ha kivasalom,akkor is max 1 orat bir ki.Meg amugy is toredezik a hajames novesztem.is,ugyhogy nem szeretnem tonkretenni a vasalassal.Gondor hajjal lehetek emo?:D Léci,kímeljetek a hulye valaszokkal,meg a "divatemo" ea "pozer" jelzokkel.Kosz.

2016. jan. 9. 22:24
 1/5 anonim válasza:

Attól még mert göndör a hajad nyilván lehetsz emo.

Nemtudom milyen hosszú a hajad de álltalába az emoknak rövid a hajúk,ha levágatod egy kicsit akkor talán egyenesedik de igazából nemtudok mást mondani mint a hajvasalást,esetleg vannak ilyen hajlakkok hajvasalás után,vagy van sampon meg balzsam is amikor megmosod a hajad kimondottan egyenesitő hatású is van.

Vannak külömböző hajegyenesitő sprék a hajadra, csak az a lényeg hogy döntsd el melyiket akarod választani.

Ennek is egyébként neki tudsz nézni a neten.

Ha rám hallgatsz veszel ilyen sampont utána hajmosás után kivasalod és befújod a sprével,utána még reggel mindig kitudod vasalni.barátnőmnek is göndör haja van és hasonló módszert használ. de a lakk tartósabb talán,

attól is függ mennyit akarsz rászánni mert nem egy olcsó mulatság az egész.Remélem segítettem valamit azért.

Egyébként nem bántásból de sajnálom ha ilyen emo akarsz lenn,bármi van e mögött tetszés vagy akármi akkor is egy lány az lány és kicsit adjon magára és legyen csinos!:)

2016. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
próbáld ki a hajvasalót. amúgy nyugi nekem sincs emo hajam és még feketébe sem járok
2016. jan. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)
2016. jan. 10. 09:14
 4/5 anonim válasza:
Japán Yuko Hajegyenesítés - Budapest
2016. jan. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem olcsó de az eredmény nagyon jó.

Még garanciát is adnak rá.


De arra vigyázni kell, hogy a kezelést követően pár napig egyáltalán ne izzadj mert az elrontja. Nekem emiatt nem lett teljesen egyenes. ><

2016. jan. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!