Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nők. Színesebb tapadós...

Lányok, nők. Színesebb tapadós felsőt nem nagyon tudok felvenni, mert sajnos meglátszik, ha picit izzadok. Van valami trükk ez ellen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok izzadós fajta, de megesik velem is. Hogyan mit tegyek, hogy ne látszódjon az izzadás? :(

2016. jan. 15. 08:31
 1/3 anonim válasza:
51%

Mintás felsőkön nem látszik meg annyira.

Másrészt meg mindenki izzad, és akkor nekik is látszik.


Ha ennyire zavar, akkor fogsz egy extra vékony tisztasági betétet, és beragasztod a ruha hónalj részére. Teljesen észrevétlen, és felszívja az izzadtságot. Senkinek se kell tudnia, hogy az ott van. :)


Illetve egészen szuper izzadásgátlókat kapni, próbálj ki egy-két új dezodort, amíg megtalálod azt, ami neked a legjobban beválik.

2016. jan. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én ilyenkor soultio antisudoricat használok, nem izzadok meg egyátalán. de gyakran nem szabad használni, de alkalmanként semmi bajod nem lesz tőle.

másik megoldás amit az első is írt,hogy tisztasági betétet ragasztasz be. de előbb próbáld ki otthon. nekem sajnos nem vált be.valóban a betétnél nem lett foltos a felső, de a betét körülötti részen átütött az izzadság és látszódott a betét körvonala, mert ugye ott száraz volt, a körvonala körül volt nedves:D szóval hülyén nézem ki.

2016. jan. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:) köszönöm a tippeket. Ki fogom próbálni az biztos
2016. jan. 15. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!