Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Az intim részemet...

Csajok! Az intim részemet akarom leborotválni, hogy könnyebb legyen tehetek rá az apám borotválkozási habjából? 15/L

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért ne tehetnél? :) Persze.

18/L

2010. márc. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem inkább tusfürdőt tegyél, én legalábbis azt szoktam.
2010. márc. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
tehetsz rá nyugodtan.
2010. márc. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
csak arra vigyázz, hogy a puncidba ne kerüljön.
2010. márc. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én is próbáltam már, de nekem a tusfürdő jobban bejött.
2010. márc. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
tehetsz énis azt szoktam :D 15l
2010. márc. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
...én is azt szoktam... xD sztem nem gáz :P bár talán a tusfürdő jobban bejött. simább lett.
2010. márc. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én is habot szoktam használni, de nem szeretnék férfi illatú lenni, úgyhogy utána megmosom tusfürdővel :)

meg ha először csinálod, akkor szerintem használj utána testápolót, mert lehet, hogy nem bírná így elsőre a bőröd. (és ne valami tré, pár száz forintos borotvával próbáld szerintem)

2010. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hát lehet az én véleményem annyira nem fog számítani, vagy nem tudom, de Én mint férfi soha de soha nem fogok borotva habot használni. Borotválkozás előtt érdemes egyébkén jó meleg vízben megáztatni az intim részt, ugyan is a meleg hatására a szőrüszők megtágulnak. Utána tusfürdővel jól meghabosítod majd nagyon könnyen borotválhatod! Tegnap este pl. a barátnőmmel voltam és elmeséltem neki, hogy szoktam Én az arc szőrzetem borotválni, és ő is kipróbálta ezt a módszert, és azt mondta, hogy sokkal jobb, mint a borotva habos dolog, vagy a szappanos!
2010. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó!Nagyon köszi a választ.Kipróbálom.
2010. jún. 6. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!