Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezek alapján jóképű vagyok?

Ezek alapján jóképű vagyok?

Figyelt kérdés
Sosem tartottam magam szépnek,a családi környezetemse mondott annak. Aztán kb 13 éves koromban az iskola legjobb csaja mondta először,hogy jól nézek ki,nem nekem személyesen,hanem egy ismerősömnek aki elmondta nekem.( Nem hiszem,hogy hazudott volna semmi oka nem volt rá,ráadásul ebben a korban még elég éretlen voltam a koromhoz képest,meg is fogadtam pl,hogy sose fogok nőzni,mert az csak ártalmas). Aztán volt,hogy például az unokatesóm buliba ment és kérdezgették,hogy én mentem e? Az iskolában volt két jó csaj és amikor velük mentem szemben mindig mosolyogtak,de úgy,hogy az egyik elkezdett majd oda súgott valamit a másiknak és az is elmosolyodott. Ha a városban megyek,nem egyszer ön egy lány mosolyogva velem szemben,volt,hogy felszálltam a villamosra és egy csaj(még hozzá jó csaj)végig le sem vette rólam a szemét. Utcán nincs nehéz dolgom szemezés terén,ha ránézek egy lányra általában elmosolyodik. Volt,hogy az utcán elment két csaj mellettem,megfordultak és elkezdtek beszélgetni,gondolom rólam,mivel végig engem figyeltek. Már fiú is mondta rám,hogy jóképű vagyok,a szülőfalumban van egy fotós(40 év körüli nő)aki szintén mindig mondja,hogy milyen szép fiú vagyok. Ezek alapján lehet,,hogy csak simán átlagos vagyok vagy tényleg jól nézek ki? Bocs,a hülye kérdésárt,de elég erős önbizalomhiányban szenvedek. Képet nem küldök,de rövid leírás: 185 magas,világosbarna bőrű,barnás szőke hajú,kék szemű vagyok,kisfiús arccal,de ugyanakkor a testem elég sportos,pedig nem sportoltam soha.

2016. jan. 22. 07:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ömm...gondolom az lehetsz:D De kép nélkül hogy tudnánk megmondani?
2016. jan. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nem tudom megmondani.
2016. jan. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Kepet!:)
2016. jan. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ez alapján jóképűnek mondanálak. És hidd el, az arcon a szellemiség átsugárzása a lényeg és a tekintet. Ezek nem anyagi dolgok. Hogy érzékeld, látni kell egy elven élő arcot és a változást, mikor az halottként a ravatalon fekszik. A fizikai rész még nem változott, mégis milyen más... Bízzál magadban, ha te sem bízol, ugyan mástól miért is várnád el? És egy kis elfogadás is kell. Ilyen vagyok, kellek vagy nem kellek, érdekes vagyok másnak vagy nem, úgy jó, ahogy alakul, nem kell erőltetni semmit, laza lélekkel. Az önbizalom az önismerettel függ össze, erősíteni lehet ezt. Egy jó könyvet ajánlok ehhez a munkához, vedd ki a könyvtárból.

[link]

2016. jan. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. jan. 22. 09:18
 6/14 anonim ***** válasza:

Kép nélkül nem tudom.

De valószínűleg az van, ha már többen is mondták és a lányok is szívesen szemeznek veled.

2016. jan. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Faterod jóképű?
2016. jan. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen,az :D fiatalkorában eléggé hasonlított Patrick Swayzere és anyám is elég szép volt. Kreolbőrű,fekete hajú,sötétbarna szemű... Csak egy bökkenő van,én nem apámra ütöttem,hanem az anyai nagyapámra,ő is elég jóképű volt,de ő már kisfiúsan...
2016. jan. 23. 12:01
 9/14 A kérdező kommentje:
Lényeg a lényeg,átlag fiúkra is szoktak így nézni a lányok? Ha elmegyek szórakozóhelyre,sokszor egyből sikerem van az első lánynál,persze nem mindig,de néhány próbálkozás után általában összejön a dolog,olyan lehetséges,hogy azok a lányok más valami miatt mosolyognak? A másik dolog,hogy már fiúk is mondták,hogy jóképű vagyok.
2016. jan. 23. 12:04
 10/14 A kérdező kommentje:
Ha jön velem szembe egy lány és mosolyog feltétlen azért van,mert tetszem neki?
2016. jan. 23. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!