Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ettől kislányosnak, komolytala...

Ettől kislányosnak, komolytalannak fogok látszani?

Figyelt kérdés

Van egy táska, ami tetszik, egy cicásról lenne szó. Linkelek nektek képet is hozzá.

Szerintetek nem lenne vicces, ha egy 20 éves lány ilyennel rohangálna?


Tudom, hogy nem kellene foglalkoznom senkivel, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Előre is köszönöm azoknak, akik válaszolnak. :)


[link]



2016. jan. 25. 22:58
1 2
 1/11 manó1235 ***** válasza:
100%
szerintem cuki én lazán hordanám :P 22/L
2016. jan. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Nekem még tetszik is. :D Na persze én nem hordanám, de azért jól néz ki. Hordd csak.

15/f

2016. jan. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Nyugodtan vedd meg, inkább bohókás, mint gyerekes. Rendszeresen látok kifejlett, felnőtt embereket állatfigurás sapkában, na, az gáz. :)
2016. jan. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, gyerekesebb lesz, ez inkább egyesek művészi stílusára emlékeztet.

Simán hordanám. Rózsaszínt pl. soha az életben, nyomokban sem. Vagy magassarkút. Vagy alacsony tűsarkat. Én az a "fekete póló koponyás mintával és bakancs" típus vagyok.

De a cicákkal sincs semmi baj (van egy masnis cicakoponyás fekete pólóm, mondjuk azt csak a legnőiesebb napjaimon hordom, 10 évente egyszer).

39N


De alapvetően az számít, neked tetszik-e, másokkal ne is törődj.


S mi a baj azzal, ha valaki vicces? :D

2016. jan. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 opened paradise ***** válasza:
100%

Sokan hordanak mesefigurás,vagy gyerekes cuccokat,még se olyanok. Tudni kell hordani.

És másokat letojni:)

2016. jan. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is rendben van :)
2016. jan. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezen semmi kislányos nincs. Egy átlagos táska cicákkal rajta. Ebay-en 1300 ft egyébként.

Nekem van egy csomó macska formájú meg macskafej forma táskám, hátizsákom, kézitáskám, pénztárcám. Mindenkinek szokott tetszeni.

2016. jan. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ment a zöld mindenkinek. :)


#7 Ezt nem tudtam, akkor utána is nézek.

2016. jan. 26. 08:14
 9/11 anonim ***** válasza:
leírás alapján gázabbra számítottam. ez még teljesen belefér 20 évesen hétköznapokra, nem olyan gyerekes, mert fekete-fehér.
2016. jan. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nekem tetszik és szerintem egyáltalán nem gáz vagy kislányos

19/l

2016. jan. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!