Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Nektek az...

Fiúk, férfiak! Nektek az ilyen alakú lányok mennyire jönnek be? Ez mennyire mondható kövérnek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



[link]


[link]



2016. jan. 31. 08:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kort is írjatok lègyszi:)
2016. jan. 31. 08:19
 2/12 anonim ***** válasza:

17/F

Kövérnek nem mondanám őket, egyszerűen teltnek. A bőrük még feszes, de van rajtuk mit fogni és nőies az alakjuk.

10/10 (Főleg, hogy a ducikat kedvelem)

2016. jan. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon szépek. Szerintem ilyen a nő ideál. Nem a kórosan sovány , girhes, média által mutogatott valamik. Akiknek kilátszik a csípőcsont, borda is. Ezek gyönyörűek, egészségesek. Kort minek? Te se írtál.!!!
2016. jan. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Kenzo Tenma ***** válasza:
53%
Nekem ez sok. Mondjuk csak az első kettő link töltött be, de az alapján is meg tudom állapítani, hogy ez már túlzás egy kicsit. Nem mintha nagy elvárásaim lennének, de ha én képes vagyok heti ötször edzeni, akkor a barátnőm így vagy úgy, de legyen már átlagos testalkatú. Nem kell hatalmas melle legyen, és izmos sem kell legyen, szóval átlagos, nincsenek irreális elvárásaim szerintem.
2016. jan. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
#3 Ezzel azért nem teljesen értek egyet. Tény, hogy a média eltúlozza a dolgokat, de attól még nem tartom magam kórosan soványnak vagy egészségtelennek, mert kilátszik a csípőcsontom. Vannak olyanok is, akik akármennyit esznek, nem tudnak ennyire meghízni. Én sem salátán élek, mégsem hízok...
2016. jan. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Annyira értelmes emberek vannak, belinkelnek telt lányokat, akik mellesleg szépek és azt hiszik, hogy ha kapnak egy pozitív választ már ők is szépek lesznek, pedig csak kövérek maradnak... :D
2016. jan. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Csinosak. Szerintem a 2. képen látható hölgy egyáltalán nem kövér, a többiek husibbak, de nekem pont ez jön be :)

24/F

2016. febr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

A szépség relatív. Nekem személy szerint nem jönnek be, egyáltalán. Messzebb áll az ideálomtól.

Valahogy mindig is a vékony tetszett, a telt sose vonzott. 20f

2016. febr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nagyon bejönnek! Kívánatosak!
2016. febr. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
B+, beírod a Google képkeresőbe, hogy "teltebb lányok", aztán megkérdezed, hogy ez mennyire mondható kövérnek?
2016. febr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!