Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti is elképesztően rondának...

Ti is elképesztően rondának és másnak látjátok magatok webcamerában, vagy ti olyannak amilyennek máskor is?

Figyelt kérdés
én konkrétan teljesen rondának, és másnak látom. nem is értem, hogy nézhet ki ennyire különbözően az arcom? az arcformám is teljesen más, de szörnyűek a szemeim is. kicsik, és teljesen karikásak, és az egész arcom csúnya. nem mondom hogy tükörben, vagy képeken jól nézek ki, de határozottan jobban
2016. febr. 14. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Webcamerával semmi bajom, én a telefonok első kamerájánál érze, úgy, hogy valami totál nem stimmel. Viszont mikor laptop kamerával készítettem magamról képet és visszanéztem, egy teljesen torz szempár nézett vissza rám, ami elvileg az enyém.
2016. febr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ismerős, nekem is amúgy sok kép ilyenre sikerül..:/ meg azt nem értem, hogy létezik, hogy tükörben, kamerában, és webkamerában is teljesen más az arcom. most melyik az igazság? úgy értem, én már nem is tudom mit csináljak, mert teljesen elkeserít, akkor most ne is nézzek tükörbe, mert nem úgy nézek ki? ha mondjuk webcamerában nézegetném magam, akkor elég nehéz időm lenne, mert hogy minden nap úgy néznék bele, hogy nekem úgysem áll jól semmi, az száz. de fényképeken is gyakran elég gyatrán nézek ki.. nem értem!
2016. febr. 14. 13:26
 3/7 anonim ***** válasza:
egyesel egyetértek
2016. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megvilágítástól függ, ha normális fényben nézem magam akkor mindenhol normálisan nézek ki, kamera, tükör, képek, akármin. De ha rossz a világítás akkor rémes, karikás szemek meg minden van.
2016. febr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amugy meg annyit hozzafuznek, hogy egy profi fotos kattintott rolam eg par kepet, feltem megint h tok ronda leszek es nem... Tokeletesen en vagyok a kepen. Csak egy jo fotos kell es a tukor az igazsag ((:

(Elso voltam)

2016. febr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam fordítva van, webcamerán szebb vagyok, olyan egyenletesebbnek tűnik tőle a bőröm. Mondjuk én figyelek hogy legyen elég fény, lehet ettől jó.

Fényképeken viszont ronda vagyok.

2016. febr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! nekem sajnos a webcam szörnyű.. teljesen eldeformálja az arcom! nem is értem!:/ de tényleg a legfeltűnőbb, ahogy az arcformám teljesen más lesz benne. az eddig úgy tudtam hogy ovális arc, a webcamerában egy eldeformált, és asszimetrikus fej, ami minden csak nem ovális, vagy szív alakú. nem értem hogy változtathatja meg a fejformámat??
2016. febr. 19. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!