Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha valaki nagyon csunya smink...

Ha valaki nagyon csunya smink nélkül, akkor sminkelje magát szépre ( ha sok smink kell hozzá, akkor is ) vagy maradjon úgy? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 19:19
 1/10 anonim válasza:
50%
hát ha buliba megy akk sminkelje magát szépre... meg 1-2. randira is utána már nemkell... mer ha bejösz neki akk sminknélkülis... de 1.-2. randin nemárt ha jó az 1. benyomás
2010. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Csúnya nő nincs, csak lusta."

Coco Chanel


Nem vagyok híve a túlzott sminknek, de néha indokolt. Szerintem sminkeljen.

2010. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csúnya nő nincs. Illetve van, de azon a smink se segít. Én azt mondom, hogy smink max minimális legyen. Mindenki tetszik valakinek, és az nem egy álarcot szeretne látni.
2010. márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
34%

vagy smink vagy maradj otthon

és gondolom nem te kérdezed

2010. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de én XD:D miért tagadnám már le... anonim ez az oldal :'D én csunyának látom magam, és szerintem sminkkel egész jóra feltudom dobni az arcom ! ezért kérdeztem :D
2010. márc. 30. 22:12
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy Te csúnyának látod magad, még nem jelenti, hogy csúnya is lennél. Ezt többnyire a környezeted reakcióiból tudod meg biztosabban. Arról nem beszélve, hogy a szépség relatív, és mindenkinek mást jelent. Ha jól megfigyeled, a szabályos baba-arcú lányos sokszor gyönyörűnek gondolják önmagukat, de ez sok embernek nem tetszik.

Egy szabálytalan, karakteres arc sokkal vonzóbb lehet, ha érdekes személyiség társul hozzá. Biztosan van olyasmi, amit szeretsz az arcodban. Szép szem, ajak, áll...Azt érdemes hangsúlyosni, nem pedig a többi részt eltüntetni(amit amúgy sem lehet)

Mindenesetre szimpatikus, hogy nem vagy eltelve önmagadtól, de a túlzott szerénység sem egészséges. Találd meg magadban a szépséget, és tanuld meg felmutatni a külvilág felé.

A sminket ne álarcnak használd, hanem a szépség kiemelésére. Ahhoz pedig nem kell tonnányi festék, csak egy pici, jelzés értékű smink. Ne akarj a vastag vakolat mögé bújni, mert azt le kell mosni, és éppen az előtt az ember előtt, akit beengedsz az életedbe.

2010. márc. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó válaszolónak :) imádom az ilyen embereket, akik ide írnak és tényleg, igazi segitséget próbálnak adni ! sok önbizalmat adtál, tényleg köszi :)
2010. ápr. 1. 14:46
 8/10 anonim ***** válasza:

08:38 én is köszönöm a válaszodat :D

És szerintem is: egy minimális smink elég. :)

2010. ápr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

ha csinálnál bifór-áftör képeket, smink nélkül és azzal, el tudnánk dönteni hogy hogy jobb, de így látatlanban...

Osztom a véleményt, hogy első benyomás szempontjából jó ha először van 1 kis smink, de később tényleg hanyagold, mert az szeret aki magadért szeret, nem a sminkelt arcodért..

2010. ápr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a tul sok smink taszitobb es nevetsegesebb mint barmilyen arc. szerintem egy no legyen igenyes, adjon magara de nem kell tulzasba vinni. egy apolt es szep kez nem jelent porcelan kormoket mintakkal. szerintem emeld ki a szmeed vagy a szad, amelyik szebb. nem kell tulzasba vinni, hetkoznapokra eleg a szemceruza, esetleg szempillaspriral, buliba mehet tus, szemhejpuder. szajra diszkret es a ruhadhoz+ borodhoz passzolo ruzs es napkozben neha frissitsd fel szajfennyel, azt konnyebb tukor nelkul szepen felkenni. alapozot mindennapi hasznalatra semmikepp nem ajanlom, en soha nem hasznalom. esetleg egy kis puder illetve arcpir. a frizura is sokat szamit. a szepen ivelt szemoldok is alakit az arcon.

szerintem semmikepp ne sminkeld tul magad, viszont egy kis szepites kell.

2010. ápr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!