Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy mennyire nézek ki jól? 18/f

Figyelt kérdés

2016. febr. 18. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj.

Belenézel a tükörbe. Mit látsz? Magadat. De hogyan látod?

Ha magadnak tetszel, ne zavarjon, amit mások gondolnak rólad. Ha nem tetszel magadnak, szedd össze, hogy miért nem és változtass.

Ez utóbbi nem könnyű. Tudom.

2016. febr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 ez nem ilyen könnyű sokszor csúnyának látod magad, nem vagy megelégedve a kinézeteddel. Én is mindig úgy voltam, hogy ha tükörbe néztem majd képenröhögtem magam hogy milyen csúnya vagyok, de különösebben nem érdekelt aztán Elkezdtem lányokkal barátkozni és ők mondták hogy jól nézek ki, azt hittem vicceltek akkor és ezért kipróbáltuk rámozdultam a lányra aki tetszett és Kiderült hogy neki is tetszek Úgyhogy sokszor nem azt látod a tükörben ami vagy, barátkozz lányokkal ők őszintébbek ilyen téren, ha sráctól kérdezed ő Úgyis azt mondja hogy csúnya vagy és kövér 😄
2016. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


Valóban kicsit meggondolatlan volt a válaszom, mert sokan tényleg máshogyan látják magukat, mint amilyenek.

Viszont ha elfogadod/megszereted magad, az önbizalmat ad. Ha ehhez az kell, hogy pozitív visszajelzéseket kapj, akkor kérd ki mások véleményét.

2016. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-3, és 2- is egyetértek. Az a kérdés, a külsődre, vagy az öltözködésedre gondolsz, esetleg mindkettőre. A külső adott, valamennyit tudsz rajta változtatni. Az öltözködés pénztárca és stílus függő.
2016. febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%
A XIV század végén feltalálták a tükröt. Felétek még nem terjedt el?
2016. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!