Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy valójában hogyan nézek ki?

Figyelt kérdés

Némely fényviszonyban, normális, sportos alkatú gyereknek tûnök, a kockák is kirajzolódnak halványan, más fényviszonyban meg izomtalannak tûnök, zsírosnak, ilyenkor utána általában napokig szarul érzem magam miatta. Azt megfigyeltem, hogy általában a napfényben, árnyékos helyeken, vagy erôs megvilágításban nézek ki elônyösebben, sárga fényekben, neoncsöves világításnál meg úgy, mint egy zsák szar.

Illetve attól is függ, hogy milyen testtartásban vagyok, ha normálisan állok, akkor nem vész,mha görnyedten ülök borzasztó.

Elég szar így, mert rendszeresen sportolok, és szerintem normális alakom van, de van amikor undorítónak látom magam, és addig tart a szarullét amíg meg nem látom magam jobb fényviszonyban, ahol egész jól nézek ki.

Most akkor melyik vagyok én? Honnan tudhatom meg, hogy nézek ki valójában? Ilyen veletek is szokott lenni?

F



2015. okt. 22. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ez jó kérdés énis igy vagyok vele.

Van hogy lövök egy képet de törlöm is van hogy megtartom mert jol nézek ki.

A fény ugyan ez, nappal sokkal jobb mint este.

2015. okt. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Légy férfi, ne picsogó kisbaba...
2015. okt. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kedves 2, sose értettem ha valaki nem tud rendesen válaszolni a kérdésre, akkor minek ír.
2015. okt. 22. 20:32
 4/13 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg másokat.
2015. okt. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem akkor kockás a hasam mikor nem szemböl jön a fény szoval ha nem 90 fokba éri a böröm

De szerintem a természetes fény számit nem viszel magadal lámpát h világitsad magad

2015. okt. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
képet
2015. okt. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem rakok ki képet. Többek között azért sem, mert fel tudnék rakni olyat, amin úgy nézek ki, mint egy teliszart búvárruha,més olyat is, amin egy normális, sportoló embernek nézek ki, pont azon okokból, ami a kérdésben le van írva. Így értelmét veszti a kép kirakása.:)
2015. okt. 22. 21:24
 8/13 A kérdező kommentje:
Annyit tudok mondani, hogy a bôrredôs mérés alapján 14-15% a testzsírom
2015. okt. 22. 21:26
 9/13 anonim ***** válasza:
Mit kell erre rápörögni. Nézz már tükörbe...
2015. okt. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

a szín a titok.

ha ennyire zavar és foglalkoztat ez a dolog,akkor heti 2x10 perc szoli.

és amúgy nem,velem ilyen nem szokott lenni.

2015. okt. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!