Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon ronda egy férfi ezekhez...

Nagyon ronda egy férfi ezekhez hasonló orral? 18/F

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Van amikor mosolygok vagy 45 fokos szögbe fordítom a fejemet,akkor nem azt mondom,hogy nagyobbnak,de még krumplisabb alakúnak tűnik.

Sokan mondják,hogy helyes fiú vagyok,mert a testem viszonylag sportos meg talán az arcom se annyira csúnya,ezt leszámítva.A szemeimre is mondták már rengetegen,hogy nagyon szép kékek,ami szerintem is igaz.

Volt már egy pár hónapos kapcsolatom is 2-3 ével ezelőtt,de,akkor esküdni mernék,hogy nem volt még ilyen görbe az orrom,nagynak nagy volt de nem volt ilyen krumpli alakú görbe,emlékszem nem is foglalkoztam vele.Meg képeken is látom,hogy más volt akkor még.Nem tudom miért változott.Most meg már úgy gondolom,hogy a lányoknak nem is tetszem egyáltalán az orrom miatt.Rám néz valaki aztán gondolja nagy az orrom és ennyi.

Fiú létemre tök önbizalom hiányos vagyok(ami szerintem elég gáz), idegenebb körökben,de van,hogy lány barátoknál is ,ha mondjuk beszélgetek valakivel el kezd izzadni a tenyerem,mert azt gondolom,hogy ő most biztosan az orromat nézi.

Szerintetek mennyire fontos egy lánynak az orr?Nektek mi az első benyomásotok egy nagy orrú ember láttán? A zsidózással most kíméljetek légyszíves.

Előre köszi a válaszokért! :)



2016. febr. 21. 21:14
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Az összes képet nézzétek meg legyetek szívesek! :)
2016. febr. 21. 21:16
 2/17 anonim ***** válasza:

oké, tényleg nagyobb az átlagosnál, de nem ronda

amúgy meg szerintem csak te képzeled be és nem nézegeti senki

nem az orroddal van a probléma, hanem hogy önbizalomhiányos vagy miatta és feszengsz mások előtt

2016. febr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen azt elismerem,hogy ezért tényleg feszengek mások előtt meg,hogy ezért izzad a tenyerem,de nem tudom hogyan tudnék rajta változtatni,hogyan tudnám elfogadni az orrom,úgy ahogy van.Mindenesetre most még nem tudom hogy,de nagyon szeretnék változtatni a felfogásomon.Esetleg erre valami ötlet?
2016. febr. 21. 21:25
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
hát, te hülye vagy, ezek teljesen normális arcok. Lazíts, minden rendben lesz.
2016. febr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Örülök azért a pozitív visszajelzéseknek.De ezek a képek azért elég távolról készültek.Akkor sem zavarna titeket az orr,ha valakivel közelről beszélsz? Mert,akkor még jobban kitűnik,főleg ha úgyis forgatod esetleg a fejed,ami nem éppen ideális pozicíó.
2016. febr. 21. 22:32
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

nem, férfias, karakteres a nagy orr. No problem.

Legyél kedves, figyelmes a kiszemelt lányhoz, meg fogod hódítani!

2016. febr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 ~OnLány~ ***** válasza:

A-a,szerintem sem ronda.

A barátomé is hasonló,kicsit lágyabb,nem túlzottan görbe.

Egy lánynak már mást mondanék,talán visszatetsző lenne,de fiúknál szerintem férfiasabb.Tényleg nincs mitől paráznod.

2016. febr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem ronda, némelyik képen még jóképűnek is mondanám a pasit. Ezt, hogy az orrodat nézik meg zavar másokat, csak te beszéled be magadnak.

Első benyomásként én általában a szemeket nézem/jegyzem meg, azután jön a kéz és a haj, majd, hogy tetszik-e a hangja és a gesztusai valakinek. Ezt nem tudom jól megmagyarázni. :D Páromnak például kifejezetten tetszik az orra, de erre hónapok után jöttem rá, ilyen szinten nem döntő ez. Szerintem verd ki a fejedből az ilyen gondolatokat, amikor kezdenél erre gondolni, gyorsan tereld el valamivel a figyelmedet, mert teljesen feleslegesen feszengsz. És ha valakinek nem fogsz bejönni, az nem az orrod miatt lesz, hanem sokkal inkább amiatt, ha ilyen feszengő vagy.

2016. febr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindegyik válaszolónak a válaszát sokat segítettetek. :) És igyekszem innentől másképp gondolkodni és felfogni a dolgokat. Mindenkinek ment a zöld kéz!
2016. febr. 22. 18:11
 10/17 anonim ***** válasza:
Számomra kifejezetten szexi, nagyon férfiassá, karakteressé tesz egy arcot. A belinkeltek közül az 1. és utolsó képen nagyon jól néznek ki a pasik, főleg az utolsó, olyan kedvesen, őszintén mosolyog, nagyon tetszik az arca minden része:)
2016. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!