Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon ronda egy férfi ezekhez...

Nagyon ronda egy férfi ezekhez hasonló orral? 18/F

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Van amikor mosolygok vagy 45 fokos szögbe fordítom a fejemet,akkor nem azt mondom,hogy nagyobbnak,de még krumplisabb alakúnak tűnik.

Sokan mondják,hogy helyes fiú vagyok,mert a testem viszonylag sportos meg talán az arcom se annyira csúnya,ezt leszámítva.A szemeimre is mondták már rengetegen,hogy nagyon szép kékek,ami szerintem is igaz.

Volt már egy pár hónapos kapcsolatom is 2-3 ével ezelőtt,de,akkor esküdni mernék,hogy nem volt még ilyen görbe az orrom,nagynak nagy volt de nem volt ilyen krumpli alakú görbe,emlékszem nem is foglalkoztam vele.Meg képeken is látom,hogy más volt akkor még.Nem tudom miért változott.Most meg már úgy gondolom,hogy a lányoknak nem is tetszem egyáltalán az orrom miatt.Rám néz valaki aztán gondolja nagy az orrom és ennyi.

Fiú létemre tök önbizalom hiányos vagyok(ami szerintem elég gáz), idegenebb körökben,de van,hogy lány barátoknál is ,ha mondjuk beszélgetek valakivel el kezd izzadni a tenyerem,mert azt gondolom,hogy ő most biztosan az orromat nézi.

Szerintetek mennyire fontos egy lánynak az orr?Nektek mi az első benyomásotok egy nagy orrú ember láttán? A zsidózással most kíméljetek légyszíves.

Előre köszi a válaszokért! :)



2016. febr. 21. 21:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Utolsó tehát te azt mondod,hogy neked még be is jön az ilyen vagy ehhez hasonló alakú orr? :)
2016. febr. 22. 20:37
 12/17 anonim válasza:
Nekem is nagy orrom van, bár nekem nem görbe ennyire, és vékonyabb is. Lányok, valakinek küldhetek képet róla? 15/f
2016. febr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, igen, kifejezetten tetszik! (Privit nem kérek, már férjnél vagyok.)
2016. febr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mármint utolsó előtti:)
2016. febr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Próbálkozom túl tenni magam az orrom méretén,de eddig nem nagyon sikerült. :/ Pedig szerintem még lenne is esélyem egy lánynál,akiről már fent írtam,akivel már egyszer együtt is voltam ,mert szerintem bejövök neki.Csak aztán egyik nap tök olyan,mint,ha már egy kapcsolat elején lennénk,aztán pedig másnap mintha csak egy sima fiú lennék,semmi extra.Nem értem miért van ez.És akkor ilyenkor kezd el kattogni az agyam na biztos megint az orrom,amikor együtt voltunk pár éve,akkor teljesen normális volt még,most meg nagy és görbe.Biztos inkább egy olyan fiút választ akinek normális méretű az orra vagy legalább nem görbe,és ezt sokszor még akkor is gondolom,amikor azért így összképbe egy csúnyább fiúra gondolok,hogy inkább azt választaná,de csak a normális orra miatt.Ez most így kicsit fura lett,de remélem van aki érti a lényegét. :)

Szeretném megváltoztatni a gondolkodásomat,de nem egyszerű.És amúgy a lány meg full szép,az alakja is tök jó,szinte minden 2.fiú azt mondja,hogy király csaj.Ezért is gondolom,hogy úgyse engem választ,nahát,mert minek.

2016. márc. 8. 15:09
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát hallod, neked tényleg nem az orrod a fő bajod. Inkább az, hogy ez a rögeszméd lett.

Figyu, keress rá a youtube-on, van egy Dobri Andor nevű pasi, neki is ilyesmi orra van, és azt se mondhatnám, hogy hú de milyen jóképű pasi amúgy. Csak olyan átlagos. Na ez a fazon 6 éve kint él Japánban, mert Kanadában találkozott egy japán nővel, akinek pont ő kellett. Azóta már házasok, van két pici lányuk, és a pasi full sikeres.

Neki se múlott semmi az orrán.

2016. márc. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Igen elismerem,hogy a rögeszmém lett,még annak tudatában is,hogy tetőtől talpig azért nem vagyok egy csúnya ember.De ha valakivel elég közel kell beszélnem,akkor mindig arra figyellek,hogy hogyan álljak,hogy ne legyen már olyan nagy és görbe az orrom(na jó nem mindenkinél,de a csajnál akiről írtam ott igen).Pedig aztán a szemem kárpótolhatna mindenért.De meg akarom és meg is fogom változtatni a gondolkodásom!Amúgy az ilyen rosszabb napokon szoktam főleg erre gondolni.

Most így lehet,hogy a linkelt képekből,nem derült,ki,de más orrom van,mint a videóban szereplőnek,de azért köszönöm,ment a zöld kéz!

2016. márc. 8. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!