Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi áll jól a fehér/sápadt...

Mi áll jól a fehér/sápadt lányoknak?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert fehér vagyok és most nem túlzok csont fehér.Alergiás vagyok a napra vagyis ha sokat ülök a napon akkor tiszta piros lesz a mellkasom meg a lábam meg hasonlók.Amúgy most barna hajam van de még így is elég sápadtnak érzem magam :P
2010. márc. 31. 17:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
mármint hajszín
2010. márc. 31. 17:54
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Ha bevállalósabb vagy, akkor próbálkozz feketével. Így a fehérséged elegáns lesz...

Ha konszolidáltabb a stílusod, akkor inkább festesd szőkére. Persze a szemszín is számít...

2010. márc. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát ha fehér a bőröd, akkor a sötét intenzív színeket kerüld, inkább válaszd a szőkét és árnyalatait.
2010. márc. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hát szemszín : barna

Szőkére én is gondoltam meg is kérdeztem egy pár osztálytársamat h hogy néznék ki szőkén, hát elég fura fejet vágtak el is hessegetem gyorsan a gondolatot :D

viszont a feketén is gondolkoztam csak az öregít

ha z még számít akkor : 13 éves vagyok 172-3 cm körül és olyan 50 kg de még így is van felesleg a hasamon

2010. márc. 31. 18:02
 5/13 anonim válasza:
barna, sötétbarna, ilyenek.. :D
2010. márc. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a vámpírszerkó
2010. márc. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
inkább világos barna mint a szőke vagy a fekete ne legyen túl sötét de túl világosse.
2010. márc. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is elég fehér a bőröm, és sokáig szőke melíros voltam a barna hajammal. Az speciel jól állt, de voltam már egyszerre barna, sötétvörös és fekete is XD arra azt mondták hogy jó-jó de öregít, most meg a mézszőke és barnás vöröses között vagyok (épp próbálok szőkülni) de még látszanak a fekete csíkjaim :D
2010. márc. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
:DD durva egyszerre barna, sötétvörös és fekete is xd
2010. márc. 31. 19:31
 10/13 A kérdező kommentje:

jézusom barna szemet írtam O.o

szentem nem voltam magamnál XDDDvagy nem itt volt az agyam xd

zöldeskék szemem van :P:)))

2010. márc. 31. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!