Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi áll jól a fehér/sápadt...

Mi áll jól a fehér/sápadt lányoknak?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert fehér vagyok és most nem túlzok csont fehér.Alergiás vagyok a napra vagyis ha sokat ülök a napon akkor tiszta piros lesz a mellkasom meg a lábam meg hasonlók.Amúgy most barna hajam van de még így is elég sápadtnak érzem magam :P
2010. márc. 31. 17:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szerintem barnára nyugodtan befestheted ... de a fehér bőrhöz minden illik csak hogy az arcodhoz illene e ... az más tészta ... amúgy én is ilyen vagyok néha "fal" fehér xd már kipróbáltam asszem minden színt a legjobb ami volt a fekete ,vörös ,lila :D hmm de szőke is voltam de az nem jött be sápadtabb voltam vele 18/L
2010. ápr. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egy szép, természetesnek ható világos vörös szín is szép lenne szerintem a zöldeskék szemedhez és a fehér bőrödhöz. Viszont a vörös hajat tudni kell viselni, szóval ha nem érzed magad elég "bevállalósnak" hozzá, akkor szerintem először szőke és barna közötti árnyalat, és ha tetszik, akkor utána fokozatosan szőkítheted.
2010. ápr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
hát tavaly asszem decemberben tettem bele piros tincseket és már kifakult a hajszínem ezért kérdeztem mert vakációba vissza festem az eredeti színre : sötét barnára
2010. ápr. 1. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!