Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki-e a borotvált kuki és...

Ciki-e a borotvált kuki és kar és láb? Mikor lesz természetes férfiaknál a teljes test gyanta?

Figyelt kérdés
Amikor az uszodában tusolok mindenki a teljesen gyantázott testem nézi! Beszólni senki se szólt be csak idegesítő? Miért????

2016. febr. 28. 07:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem összefügg ez azzal, hogy kukinak nevezed a nemi szervedet...
2016. febr. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%
remélem, hogy soha.. a borotvált intim résszel nincs baj, de nehogymár a férfiak szőrtelenítsék a karjukat és lábukat..
2016. febr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
38%

Ciki és b**is is!

Remélem hamar magához tér az emberiség és leszokik az efféle agymenésekről és kihal a fajtád, akinek ez a normális, ami nem az kicsit sem!

2016. febr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én rendszeresen úszok, és nem bírom magamon elviselni a szőrt Sehol sem.... A fejemet is borotválom....
2016. febr. 28. 14:04
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

Mivel teljesen le van gyantázva mindenhol a tested az nem ciki. Most is vannak néhányan olyan férfiak, akik bátrak természetesnek veszik, hogy az egész testüket gyantáztatják. Viszont a legtöbb férfi nem igen tudja elviselni a gyantázás fájdalmait, és így nem valószínű, hogy bekövetkezik az az időszak, hogy minden férfinél természetes lesz majd teljes test gyantázása.


Amikor az uszodában zuhanyzol, és mindenki a gyantázott testedet nézi persze szó nélkül, az téged idegesít. Talán azért mert szégyenlős lehetsz, mivel összefügg azzal is, hogy a nemi szerveden sincs szőr. Nem kell vele törődnöd hogy néznek vagy sem.

2016. febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
98%

Az a ciki, hogy a kuki szót használod... A teljes tested gyantázása nem az, lehet valaki éppen azért néz, mert ő is kedvet kapott hozzá, vagy be is képzelheted, hogy bámulnak.

Az emberek többnyire nem azért bámulják a másikat, mert annyira ronda/ciki stb. Minek is néznék azt ami nem tetszik?

2016. márc. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem ciki én is szőrtelenítem a farkam és lábam, a karom alig szőrös a mellemen sem nő. A kondi a zuhanyzóban nem néznek annyira, bár nem én vagyok az egyedüli aki szőrteleníti magát.
2016. márc. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
ÉN is borotválom magam mindenütt. Nem ciki,senki sem szólt még meg emiatt.
2016. márc. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%
Én is borotválom a lábamat,karomat,teljes felsőtestemet.Nem izgat,hogy mit gondolnak,én így szeretem.
2016. márc. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Möszi24 válasza:
27%
Inkabb gyantáztatni kellene, sokkal jobban ritkítja a szőrt és elég 3-5 hetente foglalkozni vele. Időpontfoglalás nélkül a skintimbe érdemes elmenni. Elég profik és olcsó!
2016. márc. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!