Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hamis parfümöm van, de az...

Hamis parfümöm van, de az illata nagyon tettszik. Hogyan tudnám kideríteni, mi van benne valójában?

Figyelt kérdés
Találtam egy parfümöt, és nagyon megszerettem az illatát. Gazdája nem lett meg, ezért megtartottam. Mivel a kedvenc illatom is lett, vettem is egy másikat egy üzletben. A talált darabban meg már csak 2-3 fújásnyi maradt. Itt jön a fordulat, hogy a két illat nem ugyan az. A vásárolt (ugyan az a márka, típus) darab másmilyen volt. Pedig az 100% eredeti. Így amit találtam az hamis, viszont nem tudok olyat szerezni. Semmiféleképpen nem lehet kideríteni mi lehet ez a parfüm? Csak a kupakjában van eltérés, más a formája.

2016. febr. 28. 11:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!