Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne kideríteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne kideríteni, hogy valójában mit érez irántam? Vagy én hogy jelezzem nem feltűnően, de azért lehessen érteni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon tetszik. Az a baj, hogy a barátnőm húga :S. Van neki is barátja. De amikor egymásra nézünk, azt az érzés nem tudom szavakba önteni.

Nem szeretném szétválasztani őket a párjával és én sem szeretném otthagyni a barátnőmet. Csak kideríteni, hogy vajon ő is így érez irántam? :)



2012. júl. 17. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg egyszerűen és őszintén!!Az mindig beválik
2012. júl. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha neked is van barátnőd és egy másik lányt szeretsz akkor szerintem az nem igazi szerelem a barátnőddel, de az a te dolgod. És egyetértek az előttem lévővel. Az őszinteség mindig nyerő.
2012. júl. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha pozitív válasz érkezik, akkor persze, hogy az őszinte kérdés a nyerő. De, ha kiakad, akkor mi van? :S

Ezért kellene apró kis jeleket küldeni és várni a reakciót... Csak nem tudom, hogy csináljam?

Amikor nincs vele a barátja, akkor tök más énvelem. Mélyen a szemembe néz, viccelődik stb

2012. júl. 17. 11:09
 4/6 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle és ne csak "teszteld"
2012. júl. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tetszel neki, de azt nem tudhatod,hogy ott hagyná-e érted a pasiját.
2012. júl. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem hagyná ott 100% meg én sem hagynám ott a párom. Csak jó lenne vele ezt tisztázni, csak nem merek rákérdezni. Mert nem tudom, hogy sülne el a dolog. Meg lehet, hogy csak én érzek úgy, amikor belenézek a gyönyörű kék szemébe? Bizsereg a lelkem ilyenkor. De párnak nem tudnám elképzelni magamnak... érdekes érzés ez.

Eleinte is tetszett, de azóta vagyok így "megkergülve", mióta vele álmodtam egy nagyon kedveset..

2012. júl. 17. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!