Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy elfogadjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy elfogadjam magam?

Figyelt kérdés

Nem szeretem magam,leginkább az arcom miatt,vagyis alapból nem tartom magam csúnyának,de ha máshol vagyok,és meglátom a fejem egy tükörben elborzadok:(Itthon még jó,de máshol nem tetszek magamnak.Sokan megbámulnak az utcán,főleg a férfiak,amikor észreveszem hogy néznek,elkapják a tekintetüket,de általában az idősebb korosztály szokott nézni.Engem ez nagyon zavar,olyan kellemetlenül érzem magam,amikor néz valaki,mivel szerintem egyáltalán nem vagyok szép,nem tetszem magamnak:/Lehet,hogy azért néznek,mert olyan ronda vagyok.

Mit csináljak,hogy el tudjam magam fogadni?Hiába új frizura és smink,az "eredeti" arcom megmarad,ami nem tetszik.

16/L


2010. júl. 31. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, csúnyának tartom magam, pedig sok fiúnak tetszek. Ez az egész az önbizalom hiány miatt van, valószínűleg nem azért bámulnak mert csúnya vagy, a fiúk egyébként szépnek tartanak, mik a tapasztalataid? Mert ha igen, akkor rájuk kell hallgatni. Az is lehet, hogy magadnak nem tetszel és másoknak meg igen, még mindig jobb, mintha fordítva lenne:) Másféle kell terelned a gondolataid, nem azzal foglalkozni, hogy vajon hogy nézel ki, ha ezen stresszelsz, az kívülről is fog látszani, látszik, hogy feszült vagy, pedig a belülről jövő önbizalom még szebbé teszi az embert.
2010. júl. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kép?:)

Így könnyebb véleményt mondani:)

2010. júl. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudtad, hogy a boldogság csupán 10%-ban függ a külső jegyektől? A további 40% a környezetünktől és 50% a belsőnktől. Erre varrjál gombot.
2010. júl. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hm...én is ilyen vagyok...

Hát én szoktam olyannal szórakozni :D hogy kinézek egy napot és eljátszom, hogy nagyon magabiztos vagyok nem számít, hogy mennyire kellene az legyek, eljátszom, hogy ma minden más lesz, és hogy szép vagyok, bárkit megszerezhetek..amikor komolyan veszem a környezetemtől is pozitív visszajelzéseket kapok:D

De van, hogy semmi kedvem, mert bűn rondának érzem magam:D

2010. júl. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!