Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális hogy NAGYON fáj a...

Normális hogy NAGYON fáj a csipeszes szemöldökszedés? Jobb lenne gyantával?

Figyelt kérdés
Életemben másodjára szedettem ki (az első fél éve volt- akkor is fájt ezért vártam a második almalomra ennyit). Azt hittem elbőgöm magam!
2010. ápr. 2. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
az első párnál nekem is fájt :D am ha nagyon fáj kend be testápolóval,az fellazítja a bőrt...
2010. ápr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szemöldökcsipesszel nekem mindig k*baszottul fájt(egyszer szedtem csak úgy ki, mikor nem volt időm elmenni kozmetikushoz). A gyanta nem fájdalmas. Inkább csak megijedsz, mikor a kozmetikus lehúzza. Ajánlom próbáld ki úgy! Csodálkozni fogsz azon, mennyire nem azt kapod amire vársz. És a szemöldököd környéke sem lesz tiszta duzzadt, legfeljebb csak enyhén vöröses.
2010. ápr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az első pár nekem is fájt.. (:

u.úgy mint epilálásnál vagy más ilyen dolgoknál..

szerintem a gyanta is u.így fog fájni!

2010. ápr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tegyél rá jeget utánna dolgozz gyorsan!A gyantát szemöldökre akkor ajánlom,ha évek után megereszkedett szemöldököt akarsz,igaz,hogy gyors,de gondolj bele,milyen kis vékony bőrt rángatnak.Az égésről már nem is szólok.
2010. ápr. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a kozmetikus először legyantázza a nagy részét, majd utána szedi csipesszel, de így már közel sem kell annyit, mintha az egészet csipesszel szedné.

Így szerintem könnyen el lehet viselni. :)

2010. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem kozmetikus szokta csinálni először gyantával utána csipesszel kicsit ráigazít és a gyanta egy picit fáj csak a csipkedés meg hát van amelyik igen de általába nem nagyon
2010. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!