Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha szőrös a...

A Kérdés... kérdése:

Mit csináljak ha szőrös a fenekem?

Figyelt kérdés

Már régebb vettem észre, hogy szőr szálak állnak ki a fenekemből és ma vettem észre, hogy már elég sok van és nem tudom, hogy ez normális e? Borotválni nem szeretném mert ha a péniszem körül is ha le borotválom akkor vagy egy hétig viszket. Valami más megoldást tudnátok e mondani?

Esetleg valami krémet tudtok amitől nem viszket a borotvált bőr?

15/F



2016. márc. 13. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Hat en ott nem nagyon borotvalkoznek kegyetlenul tud fajni ha megvagod amire eleg nagy az esely

Tepd ki oket ugy nem viszket vagy hagyd ugy

2016. márc. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=hQNZYA5g1SI

szerintem ne borotváld, mert ha a segged szőrös akkor a combod is és az furán fog kinézni ha ott meg nem húzod le, de ha lehúzod meg már sok...nem annyira gáz az, ha még befonni nem tudod :D

2016. márc. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Inkább csak a lyuk körül, szőrös
2016. márc. 13. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Elárulom hogy mindenkinek szőrös ott, még a nőknek is... semmit nem kell csinálni vele.
2016. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinek szőrös a nőknek is. Férfiak esetében látványosabb lehet, akár az egész fenékvágatot sűrű szőr boríthatja. Alkati kérdés, hogy ki milyen mértékben szőrös.


Ha zavar borotváld le, vagy gyantáztasd. Egyébként semmit nem kell vele csinálni, normális.

2016. márc. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!