Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kéz szőrtelenítése! Lányok,...

Kéz szőrtelenítése! Lányok, ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés

Eléggé zavar, hogy szőrös a karom, főleg, hogy a környezetemben minden lány borotválja. Nyáron kiszőkül, de egyébként barnás, szerintem elég látható, bár ég senki sem jegyezte meg.

Borotválni nem nagyon szeretném, másnapra már szúrós lenne szerintem, meg hosszú távon nem jó. Gyantázzam le? Attól nem fog erősödni a szőr? Nektek mi a tapasztalatotok?



2016. márc. 13. 21:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ismerősöm borotválja, és másnap hozzáérek a karjához szúr. Én évek óta gyantázom, egyre ritkább, vékonyabb és nem szúr. Szerintem maradj a gyantánál. :)
2016. márc. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem is szőke a szőr rajta, és alapból sem sűrű, engem ez még nem zavar. De ha sötét lenne biztos epilálnám/ gyantáznám. Borotva semmiképp, már másnap szúrna. Jobb hozzáérni egy pihés karhoz szerintem, még akkor is ha sötét szőr nőne ott, mint egy szúróshoz.
2016. márc. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%

Szőke a szőröm, viszont nagyon hosszú. Gyantáztatom, 3 hétig sima, utána is még hetekig vállalható.


Egyébként semmilyen szőrtelenítéstől nem erősödik a szőr.

2016. márc. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem sötét és erős a szőr a karomon alapból, két hétig nem borotválom, mégis alig látszik/érződik...
2016. ápr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Miért lettünk lepontozva, mi a gond a gyantázással? Engem komolyan érdekel vagy valaki csak szórakozik valaki nagyon.
2016. ápr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Szerintem valaki csak szórakozik...

Köszönöm egyébként a válaszokat, legyantáztam :D

2016. ápr. 24. 12:24
 17/17 anonim válasza:
🤬🤬🤬🤬🖕🤬🖕🤬🤬🤬🤬🤬🖕🖕🖕🖕🖕
2021. aug. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!