Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne a mostani...

Hogyan lehetne a mostani sportos, fiús lányból (belőlem) szép nőies, bájos lányt varázsolni? SOS!

Figyelt kérdés

Visszanézem a képeket és tök fiús vagyok rajta. PL: kimegyünk focizni a rokonokkal. Míg más felvesz egy szép melegítőalsót, hozzá egy toppot, úgy is álom szép nő. Én tök fiúsnak látszom, a mozgásom a tartásom. Ha leülök, nem vagyok nőcis. stb.


Hogyan lehetnék nőiesebb? Ezt viselkedésre és ruházatra egyaránt értem. Szeretnék egy finom, vonzó nő lenni.


21 vagyok. Kérlek, segítsetek!


2010. ápr. 4. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
:) Régen én is fiúsabb voltam. én is mindig fociztam (sajna tudtam is:/) meg fiúkkal lógtam, de mostmár szerintem sokat változtam. Ez csak rajtad múlik. Próbálj lányosabban viselkedni, lányosabb ruhákat hord pl. magassarkú ..
2010. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

vegyél mindig kiegészítőket (hajpánt, fülbevaló, gyűrű, karkötő, nyaklánc)

topánka, szandál, alacsony sarkú cipők (fekete, mert az a legtöbb cucchoz megy)

kicsit elegánsabb táska ( [link] )

sötét farmer (cső, trapéz, koptatott)

kicsit kivágottabb vagy hosszabb felsők ( [link] , [link] , [link] )

egy kis smink (szemcerka, világos szemhéjfesték)

átlátszó vagy natúr körömlakk

2010. ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nézz meg egy olyan lányt, akire szívesen hasonlítanál, és próbálj meg úgy öltözködni, csináltass hasonló frizurát, a mozgásod meg majd jön utána
2010. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ez mind megvan.


Minimális smink, magassarkú. Persze focihoz sportcipő. Még a hajam is átmelíroztattam, de ha magamra nézek olyan vad a külsőm, pedig az elegánsabb vonalat képviselem a hétköznapokban. Pl az arcom vad, nincs benne báj.

2010. ápr. 4. 19:42
 5/10 A kérdező kommentje:

19:41-es, pont azt teszem.

Nem jellemző rám, mert inkább az értelmesebb dolgokat kedvelem, de egy ideje bújom a divatmagazinokat.

2010. ápr. 4. 19:43
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
vegyél im- et az még engem is szórakoztat:)
2010. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ez elég ronda, fiús. Ilyet fel nem vennék.

2010. ápr. 4. 19:52
 8/10 A kérdező kommentje:

Im-et?

Az tiniknek való.

Én Glamourt szoktam, Joy-t.

2010. ápr. 4. 19:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Most milyen a hajad? hosszú? rövid? van frufrud?

Ez a haj például (szerintem) nagyon jól néz ki (akár frufruval is)

[link]

[link]


ha hosszú a hajad, akkor hordahot egyenesen, vagy göndören is.

[link]

[link]

[link]


nekem kat von d haja nagyon tetszik, göndören és egyenesen is jól néz ki:)

[link]

[link]

[link]


ha frufrud van, az is lehet nőies!:

[link]


Amúgy meg hidd el, egy kis szájfény, spirál és szemceruza is sokat dobhat rajtad!:)

2010. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ez az a link amire mondtad, hogy fiús. Nem ez csajos csak viselni kell tudni :) Egyébként nem az a lényeg, hogy egyenlőre hogy nézel ki. Ott kell elkezdeni, hogy ÉRDEKELJENEK a csajos dolgok,hogy ne kényszerből érdeklődj. Szerezz csajos barátokat és járjatok egy vásárolgatni, hogy megtaláld a stílusodat. Nem kell feltétlenül a mostani divatot követni, nem kell feltétlenül szoknya,top. Vagy leggings-tunika páros. Csak érezd jól magad!

2010. ápr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!