Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sportos, szép, csinos 170...

Sportos, szép, csinos 170 cm/58kg körüli lányok! Miket esztek egy nap?

Figyelt kérdés

Nekem túlsúlyom van, kb.76kg vagyok.

Ma ezeket ettem:


9-11 óra - Reggeli-tízórai: 1alma, 1 narancs, 1 körte, főtt hajdina

15 óra - Ebéd: norvég rákleves, grillezett csirkemell csőben sült zöldségekkel

18 óra - Vacsi: limonádé,jeges kávé


Szerintetek ez jó volt így?

Miket esztek?


Szeretnék fogyni,légyszi segítsetek.Köszi.


2011. máj. 6. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
172cm/64kiló vagyok, szóval nem vagyok benne a kérdezettek között, de azt azért megemlíteném, hogy szerintem ehetsz picit többet, főleg vacsira, csak közben mozogj minimum napi 1 órát. én így fogytam le 6 kilót az elmúlt 1 hónapban. Azért mondom, mert arról nem írsz, hogy sportolsz-e.
2011. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
koplalás helyett sportolnak...
2011. máj. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 168cm vagyok és 57 kiló, de nem mondom magam csinosnak.Van rajtam egy kis felesleg, de nem tudom leadni azt a 4 kilót sem, amit szeretnék...Hetente kétszer járok táncolni, 2-2 órát, plusz néha elmegyek futni.Itthon zumbázok, meg Rubint Rékázok, de az nagyon ritkán van.:D Túl lusta vagyok, az a baj...Bocsi, kicsit eltértem a témától..szóval:szerintem ez túl kevés kalória egy napra, ettől nem fogsz fogyni, vagy csak nagyon keveset!Inkább mozogj, sportolj(mondom én..:D), gyorsabban lemegy, hidd el!:)
2011. máj. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

178/57


reggeli: bőségesen, gyümilé, műzli, szendvics zöldségekkel,

tízórai: gyümölcs, esetleg egy kis édesség, puding, krémtúró

ebéd: főzelék, leves, zöldségekből sali, valamilyen sült hús,

uzsi:: valami tízóraihoz hasonló

vacsi: valami könnyű

nem nagy adag kaják, ha megéhezem, benyomok valami egyszerű és fimonat, a lényeg , hogy egészséges legyen, nem mekizem , meg gyorskajázom.

bűnözni én is szoktam, van hogy fél tábla csoki is lemegy, de nem érzek bűntudatot miatta.


két naponta torna

heti egy futás

2011. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Én 14 éves vagyok 172/54.5

Nem vagyok megelégedve a testsúlyommal,de ez van:)Én mindenesetre így fogyóztam/ok:

Reggeli:Vitalis műzli kb 150-200 kcal

Tízórai:egy közepes alma+egy cerbona műzli szelet kb 120-150 kcal

Ebédre:normálisan amit suliba adnak,de módjával kicsit kisebb adagokat kérek,levesből kicsivel kevesebbet,mint féltányérnyi...erről fogalmam sincs,hogy mennyi,de mondjuk,olyan 700 kcal

Uzsonna:joghurt,vagy alma plussz egy cerbona,kb 120-150 kcal

Vacsora:egy kicsi és egy közepes szelet barna kenyér pirítós egy db kefirrel és valami sajttal,felvágottal lightosabban.kb 200-250 kcal

Így szinte semennyi mozgás nélkül is fenntartom a súlyom:)és nem is éhezem...de mozgás nélkül nincs fogyás,ezt tatsd észben!

Jah és:ez kb úgy egy napra 1500 kcal.Nem túl kevés,de sportolással fogyhatsz vele.

2011. máj. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Reggeli: joghurt, 1 bögre tej

Tízórai: salátás szendvics (barnakenyér, saláta, margarin, szezámmag, paprika)

Ebéd: általában szója vagy csirkehús barnarizzsel/lilakáposztával

Uzsonnya: alma/banán/narancs

Vacsora: salátás szendvics, ugyanaz mint a tízórai

emellé naponta megiszom 1,5 liter vizet, ez szerintem fontos

az edzést azt úgy csinálom hogy valamikor szobabiciklizek (60 perc-100 perc), valamikor futok, és ha futok akkor általában mindig tornázok egyet utána Cindy Crawford kazettára (45 perc, súlyzót is kell benne használni, minden izomcsoportot megmozgat) de úgy szoktam beosztani hogy minden nap sportoljak minimum egy órát:)

Egyébként koplalni nem szoktam, emellé az étrend mellé általában délután szoktam enni egy marék diót, egy kevés szezámmagot vagy egy banánt, és edzés előtt is mindig eszek valamit, mert üres hassal nem lehet nekiállni. :)

2011. máj. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

170/53

kilóilag nem vagyok benne de elmondom

reggeli: szendvics vagy valamilyen pékárú

ebéd: ami a suliban van, legtöbbször csak második leves nem

vacsora: hetente ha kétszer vacsorázom normálisan, de akkor is szendvicset

ha napközben megéhezem, eszek valami ropiféleséget

hetente max két-három órát sportolok (futógépen sétálás 5-6 fokozaton, vagy taposó kép 1000 lépés kb.)

és mindenhova gyalog megyek

nekem sikerül tartanom a súlyomat de szeretnék fogyni

2011. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

konkrét a kérdésed értelmetlen, mivel alkati kérdés is! Egyik ismerősünk zabál mint az állat, sokszor éjszaka felkelnek a párjával, és abált szalonnát, meg töpörtyűt esznek kenyérrel és hagy ne soroljam, mégis olyan sovány és csinos, hogy hihetetlen.


És akkor, amit írtál pluszban: a reggelid nagyon rossz, akkor kell enni pl. szénhidrátot, zabpelyhet, teljes kiőrlésű kenyeret, túrót, tojást, stb.


Az ebéded jó, fehérjét eszel, semmi zsíros, olajos köret. De nem kell ám csak csirkemellet enni, mehet a sovány marha-és sertés hús is.


Vacsorára megint csak fehérjét kell enni, sovány túrót almával, vagy egy fehérje turmixot.



De összességében mégsem jó annyira, sőt, borzalmas kevés, ez már majdnem koplalás, aminek az eredménye az lesz, hogy ideig-óráig bírod, de a végén egy hatalmas zabálásban fogsz kitörni, mivel alig veszel magadhoz energiát.


Egyél így pl., de ez csak példa:


Reggeli: abonett kenyér, pulykamell sonkával

Tízórai: banán

Ebéd: brokkolikrémleves, húsleves csak zöldségekkel, grillezett csirke, párolt zöldség, barna rizs....

Uzsonna: kb, mint ebéd, csirke mondjuk paradicsommal, vagy amilyen zöldséget szeretsz.

Vacsi: sovány túró almával, fehérje shake, kefir, natúr joghurt...


Na meg persze a sport is fontos, ha időd engedi!


Sok sikert kívánok a fogyáshoz!!!:)


23N

2011. máj. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

21:43 vagyok!

Ezen az oldalon van csomó diétás étrend nőknek is, kalóriákra osztva is minden.

[link]

2011. máj. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Látom már jó régen írtad, de azért még válaszolok, hátha segít:)

reggeli: kukoricapehely tejjel, ebből ehetsz bőségesen, ameddig jól laksz vele, hozzá tejeskávé(édesítővel) és alma

tízórai: szendvics, jó sok zöldséggel, sonkával, és igyál mellé mindenképpen!

ebéd: leves, másodiknak akármi jöhet, ami nem tocsog a zsírban, és nem túl cukros, de fontos hogy a levesből rendesen egyél, hogy jóllakj

uzsonna: natúr joghurtba keverj gyümölcsöket, ha neked kicsit savanyú, édesítheted édesitövel

vacsora: szigorúan 6-ig! valami szendvics, sonkával zöldségekkel, hasonló a tízóraihoz, a lényeg hogy ne edd degeszre magad, mert ugy nem fogsz jól aludni, nem tudod magad kipihenni.

ezután még lehet egy étkezés mondjuk egy almával, vagy valami gyümivel, ha nagyon éhes vagy akkor egyél hozzá kekszet, amit magadnak is tudsz sütni(zabkeksz) és tudod mi van benne

na, hát ennyi, ha fogyni szeretnél, akkor sportolás mellett ez rajtam segített, egészségesebbnek érzem magam, és kiegyensúlyozottnak.

2012. ápr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!