Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetek jó nő?

Hogy lehetek jó nő?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek nekem. Akármilyen tipp, javaslat jól fog.

2016. márc. 28. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó nő akkor leszel ha minden előnyös rajtad, haj, ruhák, smink, jó tested van, nőies viselkedésed, beszéded, stb.
2016. márc. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Írj picit magadról. Pl. Hány éves vagy,hogy nézel ki,milyen ruhákat hordasz...

:)

15/L

2016. márc. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok ( tudom, tudom még nem vagyok nő), 48kg, 167 cm magas, zöld szemem van, hosszú barna hajam van és általába nadrágot hordok, vans féle cipőket meg teniszt. Az fekete ruhák dominálnak nállam. :)
2016. márc. 28. 21:12
 4/6 anonim ***** válasza:

tudom, tudom még nem vagyok nő - es ez igy is van rendjen.


Hidd el, megbanod ha tul hamar akarsz felnoni es noies lenni. A te korodban meg tok termeszetes, hogy fiatalos/kislanyos, vagy akar gyerekes a stilusod. Noiesedni ugyis fogsz, ha akarod ha nem, de ne akard tul hamar, mert rosszul sulhet el es akkor kis ribi vagy egyeb nem kellemes jelzokkel illetett ize lesz beloled.


Figyelj arra, hogy egeszsegesen egyel, amennyire csak tudsz. A tested az elso amit az emberek eszrevesznek rajtad es ha elhizott/beteg vagy az elsosorban amiatt van, hogy mit eszel, vagy mit nem. Vagyis kezdd az egeszseges etelekkel.


Sportolj valamit. Mindegy mit, csak mozogj. Nemcsak a testkordinaciodat javitja, de az egesz eletedben elkiser, ha sportos/edzett alkatod van. Nem kell fitness gurunak kinezned, de ne legyel olyan puha, plottyedt, csoffadt, mint a mai fiatalok legtobbje. Tudj egy sprintet lefutni, tudj legalabb 5 szabalyos fekvot nyomni es legalabb egyszer tudd magad felhuzni logasbol. Ezek most lehet hogy dramainak hangzanak, de hidd el, nemcsak konnyebb lesz ezektol az eleted, de egyfajta onbizalmat is fog adni, amikor majd a baratnok kozott mindenki csak all es nez butan es te leszel az egyetlen tokos csaj, aki kepes ezt megcsinalni. A fiuk is felneznek az olyan csajokra, akik erosek. Nem Arnold Svarci izmokra gondolj, de egy minimalis erosseg, hogy tudd magad pl. a medencebol kitolni, vagy ha at kell maszni egy keritesen fel tudd magad huzni, vagy akarmit hoz a sors eled, ne azert valj kudarcot mert puhany vagy.


Az egeszseges etkezes a borodnek is jot tesz, egeszseges fenyes hajad lesz, tiszta tekintet es altalanos apoltsagot fog adni.


Ne foglalkozz masok velemenyevel (ez a legnehezebb) hanem torekedj arra, hogy onmagadnak megfelelj. Allits magad ele akadalyokat (pl. az 5 szabalyos fekvo is egy ilyen) es tuzd ki celul hogy megcsinalod. Ne a teve elott fekudj es a feszen kockulj, hanem mozogj, csinalj hasznos dolgokat, masoknak es magadnak is hasznos dolgokat. Ne unatkozz, az iszonyu artalmas. Mindig legyen valami amit csinalsz, amit szivesen csinalsz, egy hobbi, egy sport, egy alkotas, vagy csak a rokonoknak segites haz korul, stb.


Hidd el, ha ezeket a tanacsokat koveted, akkor ha akarod ha nem, jo no lesz beloled. Idovel rajossz, hogy a jo noseg nem az, hogy nagy cicik meg agyonsminkelt arc, hanem a szepseg belulrol fakad. A fiuk ezt azonnal eszreveszik.


Mosolyogj sokat, legyel mindenkivel kedves, es soha ne panaszkodj. A negativ embereket senki nem szereti, viszont az allandoan mosolygos kedves emberekhez mindenki vonzodik mint fem a magneshez.

2016. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó nő?? 15 évesen? Haha. Jó nő...szakadok. :'D Te kislány vagy, nem nő.
2016. márc. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti kommentelő köszönöm szépen ezeket a kedves és jó tanácsokat! :) Csak jól szeretném érezni magamat a bőrömbe és jól esne, ha néha felfigyelnének rám. ( és ezt nem kurvulásra értem)
2016. márc. 28. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!