Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes rendelni iparfumeria.h...

Érdemes rendelni iparfumeria.hu oldalról?

Figyelt kérdés
Nagyon vakarom a fejem, hogy rendeljek e onnan vagy sem. Olvastam hideget, meleget egyaránt. Police parfümöt szeretnék rendelni tőlük, van olyan aki már rendelt onnan bármilyen police parfümöt? mi a tapasztalatotok?

2016. ápr. 2. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen korrekt oldal, nyugodtan rendelj tőlük!
2016. ápr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan policet nem, de sok mást igen, szerintem a legmegbízhatóbb oldal. Ha megnézed mekkora háttere van, szerintem elég egyértelmű, maga az oldal is sokkal jobban van összerakva mint a kis sufniból indított parfümrendelős oldalaknak (bár olyantól is rendeltem már és nem vertek át). USA-ban ugyanez a franchise fut beautyspin néven, ott írják is hogy 10 éve létezik, 13 országban, 400+ alkalmazottal, ebben a méretben már érdemes rámenni a brand megbízhatóságára. Minden saját raktárból jön, nagyon gyorsan, volt hogy már másnap megjött a csomagom. A dobozokat alaposan csomagolják bubis fóliába. Nálam egyedül az szól ellenük hogy nincs ingyenes személyes átvétel :(.
2016. ápr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
arukereso. hu-n leírt vélemények alapján azért rizikós. Mert volt aki csalódott, mert hamis parfümöt kapott.
2016. ápr. 2. 19:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért megpróbálkozok majd velük. Ha ne adj isten mégis pórul járok, akkor úgyis visszafizetik állítólag.
2016. ápr. 2. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!