Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az normális, hogy még a...

Az normális, hogy még a lábujjaimon is erős, fekete szőrök vannak? 16l.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 3. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van sajnos. 16/l.
2016. ápr. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az, van, aki szörösebb, van, aki kevésbé az.

De ez teljesen normális.

2016. ápr. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem vonzó. :$
2016. ápr. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3. Ezt kifejtenéd bővebben?
2016. ápr. 4. 07:40
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Normális. Hol van még?:)
2016. ápr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha még ott is van,akkor gondolhatod a többit,kedves utolsó!
2016. ápr. 4. 13:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Van egy két beteg állat! Ez egyik hülye azt írja, hogy vonzó!!! Menj és izgulj rá egy pókra, annak is szőrös a lába! Beteg állat. Egyébként tényleg lehetnek szőrök még a láb ujjaidon is, de a jó hír, hogy végleges szőrtelenítéssel el lehet tüntetni.
2016. ápr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyantázni kell rendszeresen.... És idővel meg fog ritkulni.... Javaslom erős szőrzetre az X-epil azulénes 100 ml-es gyantapatronját azzal faszán le lehet szőrteleníteni magad minden kínlódás nélkül! Az Auchanban most 550 Ft 1 patron akciósan + 6db gyantalehuzot is adnak hozzá grátiszba most! Van úgy hogy úgy forgalmazzák a patront hogy X-epil 100 ml-es sensitív gyantapatron, mindkettő ugyanaz és nagyszerűen lehet vele dolgozni.... Én 10 éve gyantázom magam ezzel otthon fiú létemre, több százezret megspóroltam.... 1 patron viszont elmegy a teljes lábra, és kb. Fél patron megy el. A karokra, teljes intimre beleértve a fenék kívül belül + has, mellkas! Ja, és széles görgő fejű patront válassz! Gyantázás után nem árt minden nap 1-2X luffa szivaccsal végig húzni a bőrt, így teljesen elkerülhető a szőrbenövés! Remélem tudtam segíteni ha valami nem tiszta kérdezz nyugodtan privátban!
2016. ápr. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt még elfelejtettem írni hogyha végeztél a gyantázással, kend be magad babaolajjal, hagyd állni 5 percig, utána töröld le a testedet egy törülközővel és utána fürödj csak le! Így nem fogsz ragadni Sehol sem!
2016. ápr. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!