Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mekis munka és a műköröm?

Mekis munka és a műköröm?

Figyelt kérdés

2 hét múlva mekiben fogok dolgozni a kérdésem az lenne h mennyire engedik meg a műkörmöt?

[link]

...ilyen körmöm van most...


2010. ápr. 5. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam burger kingben..még a fülbevalót sem engedik meg:S 1 db piercinged lehet ami nem köves.Se zselé a körmön semmi.mert ha leesik és belemegy a kajába..szóval szedesd le:(Sajna nagyon harapnak az iylenre.
2010. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó lenne tudni, hogy mit fogsz csinálni. Van aki nem nyúlkál a kaják között csak kiviszi vagy feltölti a gépeket, vagy mondjuk lemossa az asztalokat, ablaküveget.

Nem mindegy!


Szerintem ez nem hosszú műköröm, lehet hogy elnézik. De ha kaját készítesz akkor nem biztos, kérdezd meg előtte, akár egy ott dolgozótól ha a főnökségtől nem akarod.

2010. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A mekiben nincs olyan,hogy csak az asztalokat törli le,vagy feltölti a gépeket.Ha oda felvesznek akkor mindent csinálnod kell.Feltéve ha nem takarítónőnek vettek fel,de akkor meg ugyis letörik...
2010. ápr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk így van, de lehet, hogy a többiben nem, akkor elnézést kérek. Mondjuk a mi városunk nem éppen átlagos hely....
2010. ápr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

attól függ hogy központiba mész vagy franchise-ba.

központiba észreveszik és leszedetik (vagy azzal a körömmel fel se vesznek), franchiseba vígan elvoltak egyesek, nem is rövid karmokkal. persze többnyire a csókosok (managerek, főpéntárosok), de előfordult h a dolgozók is. ha bekerül a kajába az nyilván nem jó pont, de nálunk inkább a bogár a salátában volt a gyakori és hasonló finomságok..

igen, mindent kell csinálni a mekibe, jól mondta az előttem szóló, nincs kényeskedés, válogatás.

2010. ápr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első jól mondja, de tök jó lenne ilyen full nagy körmökkel dolgozni, otthon eszegethetnéd ki alóla a krumplit meg a hambi darabokat :D
2010. ápr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én Mekiben dolgozom. A körmön semmi nem lehet, hosszan hagyhatod, de neked lesz rossz, hogy alámegy a kosz. Fülbevalót, piercinget kasszában hordhatsz, de konyhán ki kell venni, vagy leragasztani.

És valóban dolgozni fogsz mindenhol, kivéve, ahol van wc-s néni.

2010. ápr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!