Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van, hogy a divatőrült...

Miért van, hogy a divatőrült csajok jobban bejönnek a pasiknak az életben (úgy vettem észre), de az interneten és ELMÉLETBEN pedig inkább a belső számít?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 22:41
 1/9 A kérdező kommentje:
Most gondolok olyan csajokra akiknek annyi pénzt megkeresett anyuci-apuci, hogy heti rendszerességgel elkölt ruhákra,sminkre és cipőre 50-60 ezer forintot. És a másik oldalon a nem divatkedvelő lány.
2010. ápr. 5. 22:43
 2/9 anonim ***** válasza:
Rosszul vetted észre.
2010. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát nem egy párnál előfordult...
2010. ápr. 5. 22:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szia:)

nem tudom miért van ez...de talán azért, mert ha pl. egy fiú a neten ismer meg egy lányt, elkezdenek msn-en beszélgetni és egyre jobban megismerik egymást, akkor a fiú a lányt nem a külseje miatt szereti meg, hanem a belső értékei miatt, a személyisége miatt:)

a való életben pedig ugye a feltűnő lányokat nézik meg a pasik:)

de ez sem jó, mert akkor csak a külső számít...szóval szerintem sokkal jobb, ha valaki a belső értékei miatt szereti meg a másikat, és nem azért mert a legújabb divat szerint öltözködik, ezekből alakulhat ki egy komoly kapcsolat:)

jó persze, nem azt mondom h nem számít egyáltalán a külső és h ki hogy öltözik, de egy normális, rendes pasinak komoly kapcsolatra nem a divatörültek kellenek, hanem az (persze azért jól öltözött, de ez nem azt jelenti h örülten divatos) egyszerűbb lányok:)

2010. ápr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj,akinek az számít,hogy a nője trendi és divatkövető legyen,az egy felszínes ember,és nem is baj,hogy nem Téged vett észre!Nem egy,nem kettő olyan csajt ismerek,aki úgy néz ki,mintha most lépett volna ki egy divatlapból,de egyedülálló,mert olyan a modora,mint a lópokróc.Szóval a külső és a ruhák még nem minden!A lényeg,hogy ápolt légy,és alkatodnak megfelelően öltözz,legyen ízlésed,stílusod.Az már huszadrangú,hogy az utolsó divat szerinti ruhákat hordod-e.Legalábbis a normális,értelmes emberek körében.
2010. ápr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2010. ápr. 5. 23:01
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért te mit hordasz?

Amúgy hülyeség. Volt barátnőm aki a turkálóból szedte össze a ruháit, nem szorult rá, de mániásan vásárolt, szerintem még egy lisztes zsákban is jól nézett ki, mások szerint is. :D


Egy buliban számít a ruha, hogy kicsi ki legyél csípve, de a hétköznapokban a konszolidált öltözékű lányokat is észreveszik a pasik.

2010. ápr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nemkell 50-60 ezer ft.okat költeni hogy jol kinéz kimehet az ember pld:a kinai piacra nemcsöves,szakadt cucok vannak ott hanem uj a legujabb divatu cuccok ami olyan mint ha az ember a westendben vette volna negyed annyi árér mellesleg az anyaga se olyan gagyi hogy 5 perc mulva tönkre megy nehogy aztgondold...ha vki onnan öltözik gondolhatják hogy huuu milyen drága ccca van...pld a haverom plaboyos fölsöt 700 ftért vett..na és szted kitudta az igazi árát?
2010. ápr. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most attól h rákérdeztem már én vagyok a hülye? NEM NEM ÉN VAGYOK AKI A MÁSIK CSAJ... Egyébként pedig, ha tudni akarjátok tényleg drága dolgokba jár és nem is hamisítvány. Köszönöm a válaszokat. Erről ennyit, amire kíváncsi lettem volna azt már tudom :)
2010. ápr. 6. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!