Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok nektek mikor kezdett...

Lányok nektek mikor kezdett nőni a melletek? És milyen volt? 15/L

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból kérdezem, mert annak ellenére hogy pár hónap múlva töltöm a 16-ot, még csak most pár napja kezdődött a cicim növekedése. Nektek mikor kezdett nőni a melletek, és milyen volt? Mire számítsak? És mekkora lett végül nektek? Tanácsokat is adhattok, vagy személyes tapasztalatokat, élményeket is mesélhettek! :))
2016. ápr. 9. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11 évesen, jó volt de kényelmetlen volt először az, hogy folyton topot vagy melltartót kellett hordani, a melltartót kicsit később kezdtem el használni 13 körül. :)
2016. ápr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem is 11 éves korom körül:) először irtó furcsa volt, de amint lehetett áttértem a melltartóra, mert az nagyobb biztonságérzetet ad. Kicsit fájt is, de nem volt vészes. Nekem most 70/C s mellem van, ami tulajdonképp előny és hátrány is lehet, mert sokmindenben akadályoz:/

Ne aggódj nem olyan vészes ez az egész.

16/L

2016. ápr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem 12 évesen kb, de nem emlékszem hogy fura lett volna vagy bármi ilyesmi, de szerintem azért, mert csak nagyon kicsi a mellem, szóval nem volt nagy változás. Azóta se nőtt nagyobbra, már 21 vagyok, de nem zavar amúgy, örülök neki, hogy nincs nagy mellem.
2016. ápr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kicsit izgulok hogy milyen lesz, mert körülöttem már szinte senkinek sem nő már, nekem meg csak most indul... ://
2016. ápr. 9. 15:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem emlékszem erre egyáltalán, csak a végeredményre. Elég gyorsan nőttek és tele lettek striával :(, 11-12 lehettem. Melltartóból évekig hordtam olyan méretet ami nem stimmelt, akkor valahogy bele se gondoltam hogy ennek mi az oka, így utólag látom hogy van olyan méret amit nem kell percenként igazgatni, és futáskor is tart. A legfontosabb tanácsom, ne érd be olyan melltartóval ami nagyjából jó, keress olyat ami tökéletes. 35 vagyok most, 75G.
2016. ápr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 rendben, majd ha akkora lesz, akkor nagyon oda fogok figyelni erre. Egyébként 75G??? Az rohadt nagy lehet, nem akadályoz? (nem bántásból, csak nekem még nincs, ezért kérdem :D)
2016. ápr. 9. 16:48
 7/11 anonim ***** válasza:

11-12 évesen de akkor kb borsóméretű volt. Lényeges változás 15 évesen történt, AA-ból, B lett.

Híztam akkoriban kb 6 kilót, rám fért, előtte túl vékony voltam. Egy nyár alatt lett csípőm, fenekem és mellem.

2016. ápr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7: Az igen, fura lehetett. Rám is ez a sors vár? :S :D
2016. ápr. 9. 17:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem magamra mellek nélkül. 10 évesen menstruáltam, akkor már volt mellem. Sokáig sportmelltartót hordtam - talán ezt hívják sokan topnak. 12 évesen 75C volt az elsőm, most 80E.
2016. ápr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Hat szerintem 12evesen es azota nagy valtozas nem tortent. Talan mostanaban kezd picit, de lehet azert mert egy honapban megint ket menstruaciom lesz.

Engem nem zavar, hogy kicsik. Ez van. :D

Szinten nem sokara leszek 16

2016. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!