Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy csinálja néhány lány...

Hogy csinálja néhány lány (akár kisebb, akár tényleg természetesen nagy mellel rendelkező), hogy "nincs rés" a két melle között?

Figyelt kérdés
Nekem sincsenek nagyon pici cicijeim,75D,de mindig van jópár centi a kettő között.
2016. ápr. 9. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
erre én is kiváncsi lennék :o
2016. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan melltartot vesznek fel, ugy tomik ki

Esetleg a kepeken a karjukkal rasegitenek

2016. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Az úgynevezett "minimízer" melltartókban nekem sincs rés. Ez a push up ellentéte, tehát kisebbnek láttatja a mellet. Feltolja de leszorítja, kissé szétlapítja. Így kerek, összeérő, optikailag kisebb melleket kreál.
2016. ápr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Engem az érdekel pont, hogy hogy csinálják azt sokan, hogy NEM ér össze. Bár én természetes nagy mellből nem hiszem, hogy láttam nem összeérőt, szilikonból rengeteget.
2016. ápr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Melltartó, vagy sporttaasz.
2016. ápr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2016. ápr. 10. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem pl., ha melltartót veszek fel, úgy tűnik, mintha nem lenne, pedig nélküle huhú, de mekkora van (90E-s mell). A titok az, hogy jól tartó, a melleimet picit összenyomó, jó mell alatti körméterű melltartót veszek fel.
2017. júl. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!