Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nézek ki máshogy fotón...

Miért nézek ki máshogy fotón mint a valóságban?

Figyelt kérdés
Anyukámnak megmutattam egy szelfit magamról(teljes arcom benne van)és az első reakciója az volt hogy :"mintha egy más ember lenne a képen".Nem használtam semmi retusálást/effektet vagy ilyesmit.Az igaz hogy kicsit nagyobbra nyitottam a szemem hogy előnyösebb legyen a kép, meg elfordítottam a fejem egy kicsit de akkor sem értem.

2016. ápr. 13. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A telefonban lévő kamera nem tökéletes, torzít, főleg ha közelről fotózol (közelről még a rendes fényképezőgépek is torzíthatnak). De simán el lehet kapni olyan szögből az arcot ami nem annyira adja vissza az igazi karakterét, pl kampós orr szemből nem látszik stb.
2016. ápr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!