Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akit itt ismertem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit itt ismertem meg, és kiderült róla hogy a valóságban máshogy néz ki. Mit tegyek hogyha nem akarom megbántani? Nem akarok neki fájdalmat okozni és nem akarom hogy kevesebb legyen az önbizalma! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon megszerettük egymást. És telefonon is sokat beszélgettünk már,láttunk egymásról képet, nagyon nagyon szeret engem ez a lány. Sose volt még egy ember se aki reggel sms-ben üdvözölt volna és este szeretettel jó éjszakát kívánt volna nekem rajta kívül. :(... Én is nagyon nagyon szerettem őt addig ameddig nem láttam meg véletlenül hogy hogyan is néz ki a valóságban. Facebookon a profilképe alapján egy aranyos kedves könnyed szép fehér lánynak tűnt, és illet a kép ahhoz a lányhoz akit megismertem és megszerettem, és akivel beszéltem telefonon. Azt mondta hogy az apjának nincsen Facebook-a, de 3 hét után mégis megtaláltam, és a családi kép amit ott láttam teljesen sokkolt! Cigány család volt és úgy nézett ki rajta a lány mint egy kombány és flegma arcot vágott rajta... Nem hittem a szememnek és elfogott a gyomorgörcs abban a percben... Ezt nem merem elmondani a lánynak mert tényleg nagyon rendes és nagyon szeret engem és nem akarom megbántani... Elvileg holnap után lett volna az első találkozásunk... Egyszer már felutaztam érte 300km-t hogy láthassam,de az apja nem engedte el az utolsó percben Pestre és akkor is ilyeneket mondott hogy öngyilkos akar lenni,felvágja az ereit,stb! :( De most elvileg megoldható az egész és minden héten láthatnám... De a kép még mindig zavar amin rajta volt ő és a családja... A sokkoló valóság... És nem igazán mer új képeket feltölteni, csak 2 évvel ezelőtti képek vannak fent a facebook oldalán. Eléggé rosszul reagált arra hogy 3 hét után kértem róla egy friss képet... De elvileg holnap küld... De nem tudom mit higgyek ezek után vagy hogy mi legyen, azt se tudom hogy fog-e küldeni vagy nem... És hogyha küld az a kellemes szép arcú normális tekintetű normális mimikával megáldott lány lesz a képen. Vagy borzalmas lesz, mint azon a képen amit láttam róla titokban a tudtán kívül? Hogyha cigányos lesz a képen akkor mit tegyek? Nem akarom megbántani! Amúgy nem vagyok rasszista! Lehet cigány! Akár kövér is! Nem baj! De ne viselkedjen cigányként... És ne vágjon olyan arcot... És a stílusa se legyen olyan... Egyszerűen azt a képet amit megláttam róla, nem tudom a személyiségével összeegyeztetni... Hihetetlen...

2014. júl. 1. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Az élet szigorú. Mondd meg neki, hogy nem erre számítottál és sajnálod. Ez csak így megy. Neki rosszul fog esni, de ez ilyen.

Nem azt kaptad amit ígért... S nem rajtad kell hogy múljon a boldogsága. Lassan érthetően írd meg neki. :D

2014. júl. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi hogy elolvastad! :) Hát igen, sajnos lehet igazad van :(
2014. júl. 1. 20:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem,úgy kellesz neki mint egy lelki társ,és nagyon erős a gyanúm,hogy képet se fog küldeni,de még a találkozás is,ugyan úgy lesz,hogy valami közbe jön!Ne legyen igazam..de szerintem ha tényleg annyira szeretne, rég tudtál volna ezekről!
2014. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
huhuu...rátalál erre a kérdésre..rájön, hogy ő az alany..lesz Neked romazuri.!
2014. júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"öngyilkos akar lenni,felvágja az ereit"


Bocs, de ez TIPIKUS!!! Szóval már nem kell megvárnod, cigányként fog-e viselkedni, mert már most úgy viselkedik!



Menekülj, amíg nem késő!

2014. júl. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3.4.5.-nek IGAZUK VAN!!!!!!!!!
2014. júl. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Csak rosszul esik hogy szomorú lesz! :( Nem tudom hogy bizonyosodhatnék meg arról hogy boldog élete lesz... Remélem erőt adtam neki és magabiztosságot... Mert én eléggé helyes vagyok,látott rólam képeket, és végig azt írtam neki hogy szép és kedves meg hogy szeretni való stb! Azt akarom hogy ebben a tudatban éljen és legyen magabiztos és boldog!
2014. júl. 1. 22:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt azért ne írd meg neki, hogy azért nem akarod, mert cigány. Inkább építsd le szép fokozatosan. Ne érj rá a találkozáskor, írj ritkábban, majd amikor már elcsendesedett köztetek a dolog, akkor írd, hogy összejöttél egy lánnyal, ne haragudjon, vagy valami ilyesmi.
2014. júl. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úristen dehogy mondom neki hogy azért mert cigány! Nem akarom hogy tudja hogy láttam azt a bizonyos képet róla és a családjáról! Azt akarom hogy ő szakítson velem, amúgy is többször zavarta már a távolság. Az is lehetséges hogy ő mondja ki azt hogy nem. Akkor hogyha úgy intézem. És így ezáltal magabiztosabb lett, és fejlődött az önbecsülése! Azt akarom hogy szépnek gondolja magát és hogy legyen valakije majd ezáltal aki megbecsüli.
2014. júl. 1. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!