Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Anya miért nem engedi a...

Anya miért nem engedi a szőrtelenítést? Mit csináljak? Hogy kérdezzem meg újra? 13/L

Figyelt kérdés

Lassan 14 éves vagyok (és lány). Anya nem engedi, hogy szőrtelenítsek.

Tavaly nyáron már eléggé zavart a lábamon főleg és arra felé tereltem a témát. Mondtam neki, hogy milyen szőrös a lábam és így elég csúnya. Erre azt mondta, hogy ez egyáltalán nem igaz és akkor lehetne azt mondani a lábamra, hogy szőrös, ha olyan lenne mint XY-nak. Mondtam neki, hogy neki már nem olyan (mivel leborotválta, de ezt nem mondtam neki).

Ja meg anyának olyasmi tokja van az epilátorának, mint az én elektromos fogkefémnek. És amikor egyszer apa meglátta, mondta, hogy már megijedt, hogy az az epilátor. Meg amikor elektromos fogkefével mostam fogat, az ugye úgy zúg és bejött anya és mondta, hogy hirtelen azt hitte hogy szőrtelenítek.

Ezek után nem merem megkérdezni, tavaly is teljesen zavarban voltam, örültem, hogy végre kinyögtem, és erre nem engedte. Jó, igaz, elég világos szőr van a lábamon, mivel a hajam is szőke, a bőröm világos. De zavar! Nagyon! A hónaljamon is zavar, de onnan eldobhatós borotvával le szoktam szedni titokban.

Mit csináljak?

Ne haragudjatok, hogy ilyen értelmetlemül és össze-vissza írtam, csak siettem és elég rossz érzésem van ettől az egésztől.



2016. ápr. 16. 19:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát ha zavar borotválkozz, a te tested, anyádnak ebbe semmi beleszólása nincs. Mondjuk ha szőke pihés vagy akkor a borotválásnak valóban nincs értelme. Gondolom ezt anyád is látja, csak te nem.
2016. ápr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mert hogyha nem jól csinálod joban megnőhet a szőr.

Ne kérdezd meg, mert csak úgyis azt fogja mondani hogy nem.

Hqogyha nem lehet anyira látni,akor vágd le a lábadról is,szerintem nem veszi majd észre(:

2016. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A hónaljon nagyon csúnya tud lenni egy lánynál a szőr, úgyhogy jól teszed, hogy borotválod. :D De amúgy a lábon is, így én azt mondom, hogy nem kell hozzá engedély, borotváld le és kész. Anyád ebbe tényleg nem szólhat bele. Lány vagy és szép szeretnél lenni. Ennyi. Nem kell engedély hozzá.
2016. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

2. válaszoló ! Miért hogyan lehet jól csinálni a borotválást , hogy ne nőjön meg jobban a szőr ? o.O XD


Kérdező az én anyum is detto ugyan ilyen volt. Meg én is , hogy alig merten neki mondani. Elsőre mikor mondtam nekem is nemet mondott anno, de én mondtam neki másodjára , hogy igen is le kell borotválni mert csúnya. Ráadásul én barna vagyok és még jobban látszódott a szőr. Miután megmondtam neki segített nekem az elsőt leborotválni utána meg már én csináltam magamnak.

2016. ápr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4/hát epilátoral,én fiú vagyok mégis tudom(:
2016. ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Egyébként nem ragaszkodom a borotvához. Sőt, a lábamon inkább gyantát használnék. Csak hát anya...:/

2016. ápr. 16. 22:26
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem értem anyud miért nem engedi h leszedd a szőrt a lábadról, hiszen ez természetes ilyen korban, és amúgy sem neki kéne eldöntenie. Meg hát téged zavar, nem őt, úgyhogy szerintem hozd fel a témát megint, h már csakazért is, mert zavar téged, és már 14 vagy, jogos h mostmár leszednéd, nameg a te tested, nem is értem anyukád miért nem engedi... Hozd fel neki megint, esetleg kérdezd meg tőle h miért nem engedi?
2016. ápr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem is igy van ! Mar nem sokára 14 leszek igaz nem Kerdeztem meg de ahogy Anyum ismerem nem engedne vagyis nem hiszem …nem tudom

A honaljamat is mar rég szortelenitem

A lábamat meg csak most kezdtem el

Igaz nekem annyira nem sötét de Azert zavar meg a vadlimnal látni :(

Es muszja

Most nyáron nem tudnék strandra menni mert látni Azert

Igaz szőke vagyok ,világos bőrü

De en inkabb nem Szolok anyanak Es kész

Ha meglátja majd megérti ;)

De Azert hozd fel a temat Es kérdezd meg mi baja van azzal ha te szortelenitenel ?!!?!?

2016. ápr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
anyádnak mond meg ha majd te sem borotválkozol és szőrös lesz a lábad mint egy majomnak na majd akkor te sem fogsz
2016. ápr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia, én 12 éves vagyok, és még talán rosszabb a helyzetem mert nekem nagyon sötét a lábamon a szőr, a tvalyi nyarat hosszú nadrágban veszeltem ki, de anyukámnak felvetettem ezt a témát valamelyik nap és csodák csodájára azt mondta hogy gyantázás vagy epilátorral le lehet majd szedni a szőrt a lábamról:'D nagyon örültem mert tavaly is könyörögtem de nem engedte. Nekem a hónaljam havonta van gyantaztava azt egyből megengedte. Szerintem ne izgulj és ha nem engedik mondd a szüleidnek gyakrabban és meséld el az én történetemet h egy tőled fiatalabb lánynak is megengedtek . Hátha segít. Ne izgulj beszélj erről nyíltan hisz ez természetes dolog csak nem szép látvány, ezért kell leszedni ennyi. Nem értem anyukád miért nem érti meg.
2016. ápr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!