Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Anya miért nem engedi a...

Anya miért nem engedi a szőrtelenítést? Mit csináljak? Hogy kérdezzem meg újra? 13/L

Figyelt kérdés

Lassan 14 éves vagyok (és lány). Anya nem engedi, hogy szőrtelenítsek.

Tavaly nyáron már eléggé zavart a lábamon főleg és arra felé tereltem a témát. Mondtam neki, hogy milyen szőrös a lábam és így elég csúnya. Erre azt mondta, hogy ez egyáltalán nem igaz és akkor lehetne azt mondani a lábamra, hogy szőrös, ha olyan lenne mint XY-nak. Mondtam neki, hogy neki már nem olyan (mivel leborotválta, de ezt nem mondtam neki).

Ja meg anyának olyasmi tokja van az epilátorának, mint az én elektromos fogkefémnek. És amikor egyszer apa meglátta, mondta, hogy már megijedt, hogy az az epilátor. Meg amikor elektromos fogkefével mostam fogat, az ugye úgy zúg és bejött anya és mondta, hogy hirtelen azt hitte hogy szőrtelenítek.

Ezek után nem merem megkérdezni, tavaly is teljesen zavarban voltam, örültem, hogy végre kinyögtem, és erre nem engedte. Jó, igaz, elég világos szőr van a lábamon, mivel a hajam is szőke, a bőröm világos. De zavar! Nagyon! A hónaljamon is zavar, de onnan eldobhatós borotvával le szoktam szedni titokban.

Mit csináljak?

Ne haragudjatok, hogy ilyen értelmetlemül és össze-vissza írtam, csak siettem és elég rossz érzésem van ettől az egésztől.



2016. ápr. 16. 19:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszát!

Csak már félek a témát is előhozni...Majd megpróbálom valahogy.

2016. ápr. 18. 18:55
 12/16 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2016. ápr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem :(
2016. ápr. 25. 19:28
 14/16 anonim ***** válasza:

Gyantázd le,mitszólna utána kicsi vita lene de utána biztosvagyok bene hogy nemszólna ebe bele

Hajrá!:D

2016. ápr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Majd írj hogyha megcsináltad :D
2016. ápr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
hali. :D nekem se engedték meg. én egyszer fogtam magam és leborotváltam a lábam. és amikor megtudták már nem is érdekelte őket. nem olyan nagy dolog ez. :D azt se értem minek ezt megkérdezni mástól. XD
2016. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!